Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Umaštěná herečka Uma Thurman šokovala na letišti. To si snad odběhla od plotny?

Umaštěná herečka Uma Thurman šokovala na letišti. To si snad odběhla od plotny?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Mastné vlasy, že by se z nich daly fritovat hranolky, lesknoucí se pleť, unavený vzhled. Jen málokdo by v téhle mamině od vedle hledal hollywoodskou herečku. Ale aspoň konečně vidíte, že i tyto krásky z červeného koberce jsou normální ženské z masa a kostí, které bez dokonalého make-upu vypadají průměrně.

Kdo by si nepamatoval svůdnou bojovnici z trháku Kill Bill. Dokonalé křivky, pleť jak z alabastru, blond sexy hříva. O téhle dračici sní miliony mužů. Jenže jak vyjde ven v reálu, tak o sebe zas tolik nedbá a skoro nikdo Umu Thurman (45) na ulici nepoznává.

Spíše byste v ní hledali unavenou maminku od dětí, která si právě odběhla od plotny a zapomněla se i učesat Herečka si to možná na letišti, kde byla zachycena, uvědomila, a proto radši hlavu skláněla dolů, aby nebyly tolik poznat známky únavy.

Ale i přes to prozření, že od přírody není tak nádherná, jsme rádi, že Uma ukázala pravou tvář. Hned se necítíme tak méněcenní a víme, že i takové hvězdy první velikosti můžou vypadat jako jedna z davu. To se nám ale ulevilo.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy