Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Uma Thurman září v legendárním kalendáři Campari: Podívejte se na 12 fotek, z nichž tryská její sex-appeal

Zdroj: mycampari.com
+ Dalších 8 fotografií

Po charismatické herečce Penélope Cruz své půvaby společnosti Campari a jejímu kalendáři pro rok 2014 propůjčila svůdná hvězda Uma Thurman (43). Patnáctý ročník legendárního kalendáře tak zdobí fotografie hollywoodské star, kterou jste mohli vidět například ve filmech Pulp Fiction nebo Kill Bill. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte, jak to na dvanácti snímcích slavné celebritě sluší.

Nový kalendář, nesoucí název Worldwide Celebrations, je věnován světovým oslavám. Nabízí tak pohled na oslavy a svátky napříč všemi kontinenty – od celebrování letního slunovratu v Anglii až po karnevalové oslavy Nového roku v Brazílii.

Uma na každém snímku, které tvořil fotograf Koto Bolofo, doslova září, a to nejen díky róbám slavných návrhářů Stelly McCartney či Versace, ale rovněž díky osobitému charisma, které z fotek přímo vyzařuje.

„Musím říct, že kalendář je hotové umělecké dílo a perfektně zachycuje pozitivní energii a radost, kterou lidé po celém světě při oslavách všeho druhu zažívají. Fotograf Koto Bolofo odvedl naprosto fantastickou práci a inspiroval mě celou dobu focení. Oslavy jsou intenzivním prožitkem a já cítím, že lidé po celém světě si je i prostřednictvím tohoto kalendáře dokáží lépe představit,“ uvedla Uma.

Kromě Umy a Penélope v předešlých letech pro kalendář pózovaly i Salma Hayek, Eva Mendes, Jessica Alba nebo Milla Jovovich.

Související články

Další články