Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Uma Thurman v Karlových Varech už teď oslnila! Její přátelské chování se dá přirovnat k Johnu Travoltovi! Co na to řekl Jiří Bartoška?

Krásou neoslnila, ale svým chováním ano!
+ Dalších 52 fotografií
Jedna z nejznámějších hereček světa Uma Thurman zatím ve Varech válí! Neoslnila sice krásou, zato její chování je nepřekonatelně vlídné ke všem fanouškům! Že by nový John Travolta?

Prezident filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška jako každý rok osobně vítal všechny významné hosty před Grandhotelem Pupp, kde jsou také ubytováni. Večer si následně s hollywoodskými hvězdami stříbrného plátna Umou Thurman a Casey Affleckem dal tradiční večeři v uzavřeném salónku hotelu Embassy.

Umina malá dcerka Luna si během večeře skoro celou dobu hrála na chodbě restaurace se synem majitelky. Celý večer se nesl ve velice uvolněném duchu a večeře trvala skoro tři hodiny.

„Opět jsem se přesvědčil, že čím větší hvězda, tím normálnější člověk,“ řekl všem přítomným novinářům Jiří Bartoška.

První z večeře odcházel oscarový herec Casey Affleck s přítelkyní Florianou. A o hodinu později odcházela Uma se svými dětmi. Na novináře byla velice milá, a rozhodně nepředváděla nějaké hvězdné manýry.

U východu všechny fotografy s úsměvem poprosila, aby na chvíli přestali fotit, neboť si chtěla vyfotit své fanoušky, kteří na ni přes tři hodiny čekali. Poté ochotně fotografům poslala vzdušné polibky, a ladným krokem zamířila do Grandhotelu Pupp, kde bydlí.

Jediné, co všechny překvapilo byl opar u pravého koutku jejích rtů. Prý se jedná jen o následek únavy z dlouhého letu. Na zahájení po něm určitě nebude ani památky.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE

Mohlo by vás zajímat

Další články