Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Uma Thurman odhalila bolestivé tajemství: Prošla si potratem!

Uma Thurman odhalila: Prošla si potratem!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Potrat

Oblíbená americká herečka Uma Thurman (51) se podělila s velmi bolestivým tajemstvím. V mládí si prošla potratem, jak přiznala pro Washington Post. Prý v té době ještě nebyla schopná se o dítě pořádně postarat. 

Hvězda Tarantinova snímku Kill Bill Uma Thurman se svěřila s tajemstvím, které jí dlouhé roky pronásledovalo. V patnácti letech si prošla potratem, kdy jí omylem oplodnil mnohem starší muž, jak o tom informoval Washington Post.

Toto odhalení vyšlo najevo poté, co Uma otevřeně začala kritizovat zákon zakazující potraty v Texasu. Podle ní je důležité, aby měly mladé dívky možnost, svobodně si zvolit, jestli si dítě nechají nebo ne. Ona sama by prý v patnácti letech určitě nebyla schopná se o dítě postarat. Přiznala, že volba pro ní sice byla mimořádně obtížná, ale zároveň správná. Její matka byla v té době vážně nemocná a otec s ní diskutoval o obtížích s výchovou dítěte coby matky samoživitelky.

Jedná se o diskriminaci

Tento zákon je dalším diskriminačním nástrojem vůči ženám, které jsou ekonomicky znevýhodněné, a často i vůči mužům,” nechala se slyšet Uma Thurman. Ta v současnosti vychovává dceru Mayu a syna Levona, které má s bývalým manželem a hercem Ethanem Hawkem (50). Kromě toho má také dceru Lunu s bývalým snoubencem Arpadem Bussonem.

Související články

Další články