Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Uma Thurman je už v Karlových Varech. Víme, za kolik se dá pořídit její outfit!

Uma se už prošla po Varech, i za deště.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Včera do Karlových Varů dorazila hlavní hvězda festivalu a miláček fanoušků filmu Kill Bill herečka Uma Thurman. Tipnete si, za kolik se dá její výletní outfit sehnat?

Herečka Uma Thurman do Karlových Varů dorazila i se svými třemi dětmi, nejmladší dcera Luna se vydala na procházku dokonce úplně bosa. Uma byla v pláštěnce skoro k nepoznání, a tak se kolem ní nedělo žádné velké haló. Pokud byste chtěli sehnat podobný hacafrak, jaký měla Uma na sobě, lze ho koupit ve sportovních potřebách již od 600 korun. To je na Hollywoodský look ještě docela levné. Dnes to ovšem na červeném koberci bude úplně jiné kafe, a Uma rozhodně předvede jednu z nejkrásnějších rób zahajovacího večera.

Herec Casey Affleck je už také ve Varech a již včera se ochotně podepisoval všem filmovým nadšencům před Grandhotelem Pupp. Casey měl na sobě sportovní šedou mikinu a obyčejné džíny a od ostatních v davu nebyl moc odlišný.

Dnes v 17:00 dorazí do hotelu Thermal na slavnostní zahájení jak Uma Thurman, tak i Casey Affleck a James Newton Howard. Ti po pozdravení fanoušků na červeném koberci následně převezmou ocenění MFF Karlovy Vary z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky.

Související články

Další články