Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ultrazvuk, který obletěl svět: Malý lidský plod na něm má totiž pro své rodiče vzkaz!

Rodiče čekalo díky ultrazvuku velké překvapení!
Zdroj: MAN syndication
"Čau mami, tati, všechno je v pohodě, mám se tady dobře, klídek." Takhle by se dal přeložit vzkaz, který poslal malý 20týdenní prcek svým rodičům přes ultrazvuk.

Paul Schofield (33) a Cheryl Stevenson (34), šťastlivci, kteří jsou spolu pět let a mají osmnáctiměsíčního syna Camerona, mají na celý život nádhernou vzpomínku na svého druhého, ještě nenarozeného chlapečka.

Během rutinní kontroly ve 20. týdnu v nemocnici svaté Marie v Manchesteru se totiž malý vyjádřil naprosto jasně. Zvednutým palcem nahoru dal najevo, že je mu fajn a je v pořádku. A rodiče přiznávají, že v tu chvíli, kdy jejich syn gesto udělal, dostali záchvat smíchu.

„Malý se hodně pohyboval a když se blížil konec kontroly, zeptali se nás, jestli bychom chtěli znát pohlaví dítěte. Řekli jsme ano a dozvěděli jsme se tu úžasnou zprávu, že je to chlapec. Potom se nás zeptali, zda bychom chtěli nějaké fotky,“ popisuje situaci pyšný otec pan Schofield.

„Okamžitě se stočil do klubíčka a položil obličejem dolů, takže jsme nemohli získat jasnou fotku. Byli jsme zničení. Ale jakmile sestřička řekla, že budeme muset počkat s fotkou na příští návštěvu, jeho malá ruka se vztyčila a ukázal nám zaťatou pěst se vztyčeným palcem,“ dodal otec pro Mail Online.

Nejedná se o jediný případ, kdy se díky moderním technologiím podařilo zachytit unikátní gesto či výraz ještě nenarozeného miminka.

Manželský pár, také z Británie, John a Charlotte Steelovi, nedávno ukázal světu snímky miminka, které bylo úplně vysmáté. Chlapečka se jim podařilo zachytit v opravdu kouzelných momentech. Na pořízených snímcích ze 4D projekce totiž celý září štěstím a usmívá se.

Související články

Další články