Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ultraštíhlá Iveta Vítová už brzy nahradí na Nově Emmu Smetanu. Proč tak drasticky hubne?

Iveta rozhodně hubnout nepotřebuje.
Zdroj: Profimedia.cz
Bývalá Česká Miss je i po porodu dcerky Anetky jak lunt. Dokonce zhubla natolik, že se začalo spekulovat o anorexii, kterou ale moderátorka nikdy nepotvrdila. Teď vypadá naprosto nádherně, těší se až na Nově vystřídá Emmu Smetanu, ale i přesto se rozhodla pro krabičkovou dietu. Copak se snad zbláznila?

Jestli si klepete na čelo, že zrovna ona by měla pomýšlet na nějakou dietu, tak Iveta Vítová (32) se snaží vše uvést na pravou míru. Dieta v krabičce totiž není jen o tom, že jíte zdravě, ale hlavně i v kuchyni si ulevíte, že pořád nemusíte vyvářet jak zběsilí.

„Cílem krabiček nebylo v mém případě zhubnout, ale jíst kvalitně a pravidelně – a to se vydařilo. Jsem v tomto směru na sebe lajdák. Většinou jsem se vždycky nějak odbývala a pak měla pocit, že když si jednou za čas dojdu do restaurace na dobrý oběd, tak se to spraví… Výjimkou u mě nebyly ani smažené věci, které organismu moc nepřidají. To chci do budoucna omezit na minimum,“ prozradila eXtra.cz nadšeně Iveta, která si tuto osvědčenou dietu, kterou zkoušeli i Sámer Issa (30) či Nikol Trojanová, nemůže vynachválit.

Opravdu ale nezvolila krabička ani trochu kvůli postavě, je snad Iveta se svou postavou maximálně spokojená? Nebo by na sobě chtěla něco změnit?

„Jsem ženská, takže spokojená opravdu nejsem a změnila bych asi všechno,“ řekla se smíchem modelka, která i přes svůj věk by mohla stále předvádět spodní prádlo a stovky žen jí závidí její bezchybnou postavu. Jenže i ona na sobě musí makat a začala dokonce jezdit i na kole. Energii jí hlavně dodává jídlo z krabiček.

„Každému bych to doporučila a nemusí jít opravdu jen o hubnutí. Je to především i o určitém pohodlí, že máte na celý den připravené jídlo a stačí ho jen rozbalit,“ dodala krásná moderátorka.

Jestli chcete zkusit stejnou dietu, kterou mají odzkoušenou stovky celebrit po celém světě, tak se nechte inspirovat na stránkách www.dietavkrabicce.cz.

Související články

Další články