Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ultra hubená Nela Slováková bývala holka krev a mlíko: Jak se vám líbí víc?

Nela vypadala pořád senzačně.
+ Dalších 41 fotografií
Je naprosto bez diskuze, že Nela Slováková (27) má opravdu perfektní postavičku a také se s ní ráda pyšní. Byly ovšem doby, kdy blondýnka byla holka krev a mlíko. Nela nikdy nebyla tlustá nebo oplácaná, ale rozdíl nyní a před pár lety je poznat. Jak se vám líbila víc?

Nela Slováková (27) je úspěšná podnikatelka, ale do podvědomí lidí se dostala poprvé v reality show Hotel Paradise, kterou pak vyhrála i přesto, že nad některými soutěžícími vznášela dost drsné soudy.

Fanoušci si ji oblíbili hlavně kvůli její prostořekosti a upřímnosti. Blondýnka je majitelkou dokonalé postavy a pro spoustu holek je vzorem. Je vidět, že Nela na sobě pořádně maká a tahle postava není zadarmo.

Byly totiž doby, kdy Nela byla holka krev a mlíko. To se jí nejspíše nezamlouvalo, tak na své postavě pořádně zapracovala a výsledek je znát. Nám se líbila Nela v obou případech a co vám?

Mohlo by vás zajímat

Další články