Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ulovila Vanda Janda miliardáře? Křetínský navštívil její přehlídku, ze které odešli společně. Spekuluje se o vztahu

Daniel Křetínský a Vanda Janda: Miliardář návrhářku doprovodil z přehlídky, spekuluje se o vztahu
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
miliardář a návrhářka

Jedním z nejvýraznějších hostů posledního dne Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku byl český miliardář Daniel Křetínský (48). Aktuálně druhý nejbohatší Čech překvapil svou návštěvou v historické Holešovické elektrárně, kde probíhala módní přehlídka populární slovenské návrhářky Vandy Jandy (25). Kuloáry českeho showbyznysu se nesou zvěsti, že oba mají tvořit nový pár na české scéně – tato informace přišla i do redakce eXtra.cz. Blesku to však Křetínský popřel.

Novou kolekci návrhářky Vandy Jandy ohodnotili módní znalci jako sexy a vyzývavou, a tak i Daniel Křetínský zjevně ocenil prezentované kousky. Návštěvníci události byli svědky, jak se miliardář usadil v první řadě, objednal si šampaňské a po skončení show vřele tleskal.

Když byl dotázán na důvod své návštěvy, Křetínský uvedl, že má blízký vztah s Jandovou a obdivuje její dílo. Sama návrhářka potvrdila jejich přátelství a prozradila, že Křetínský byl informován o její nové kolekci ještě před jejím uvedením.

Jsme kamarádi a věděla jsem, že přijde. Potěšilo mě to,“ řekla návrhářka Blesku. Po skončení přehlídky byli oba spatřeni společně, jak opouštějí místo události směrem do centra Prahy. Křetínský dokonce na mladou ženu počkal, což ještě více umocnilo spekulace, že tvoří pár. Tato informace se ostatně kuloáry šíří již nějakou dobu a dorazila i do redakce eXtra.cz. Miliardář však zatím vše popírá.

Křetínský přitom dlouhé roky tvořil pár s dcerou zesnulého miliardáře Petra Kellnera, Annou Kellnerovou. Oficiálně by měli být stále spolu, jelikož se neobjevily informace o rozchodu. 

Vanda Janda je úspěšná návrhářka

Samotná kolekce byla popsána jako rafinovaná, výrazná, ale zároveň jemná a ženská. Vanda Ivica Jandová, původně blogerka a nyní uznávaná návrhářka, je studentka ateliéru módní tvorby na UMPRUM v Praze. Její tvorba je inspirována ženami a kinematografií, což odráží její osobní zkušenosti a prostředí, v němž žije. Na přehlídce MBPFW se objevila už poněkolikáté, jak vyplývá z jejího rozhovoru pro server Móda.cz.

Související články

Další články