Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Uloupená Wilma: Poslíček doručoval balíky, při té příležitosti ukradl psa!

+ Další fotografie
Odcizený chlupáč
Poslíček od Amazonu doručoval zásilky v anglickém Buckinghamshire a byla to směna jako každá jiná, jen s malým bonusem. Levi Pislea (22) si totiž domů ze šichty přivezl psa. Toho ukradl páníčkovi, kterému předával balíček.

Richard Guttfield (51) měl zlomené srdce poté, co mu byla odcizena jeho milovaná Wilma, fenka knírače. Chvíli předtím, než začal psa postrádat, mu byl doručován balík od Amazonu. Richard ihned pojal podezření na doručovatele zásilek. Dlouho neváhal a kontaktoval společnost ohledně jednoho ze zaměstnanců.

Manažer volal poslíčkovi, jestli se pohyboval v Marsworthu, kde byla fenka odcizena. Zlodějíček psů popřel, že by se nacházel v této oblasti nebo by snad viděl nějaké psy. To ale netušil, že jeho manažer v aplikaci vidí, kde se pohyboval. Levi pokračoval v zapírání, o Wilmě nic nevěděl! Šéfovi to nedalo a jel se podívat k němu domů. A světe div se, Pislea tam fenku opravdu měl! Manažer to nahlásil na policii. Zloděj se hájil tím, že psa našel asi kilometr od domu a netušil, že se jedná o stejného psa, kterého chtěl jeho šéf. To mu u soudu stejně nepomohlo. Byla mu udělena pokuta a zároveň byl odkázán k veřejně prospěšným pracím na 150 hodin.

Mohlo by vás zajímat

Další články