Moderátor StarDance Marek Eben nemá lehkou úlohu. Na jedné straně se snaží na veřejnoprávní České televizi působit jako hodný strejda, na straně druhé zkouší být hrozně cool a vypouštět drzé vtípky. Na rovinu si přiznejme, že mu to vůbec nejde.

Marek Eben není hlupák, moc dobře ví, že čím drsnější vtípek, tím větší odezva. A to je právě ten problém. Eben se celé roky profiloval jako gentleman, jako hodný strýček, který vleze přes televizní obrazovku k vám do obýváku a vypouští ze své dušičky čisté dobro. Jenže nyní se pouští do lascivních narážek a hodnotí ženské tělo jako úlisný pán od piva. A to se divákům nelíbí. A nelíbí se to ani některým účastníkům taneční soutěže.

Milušce Bittnerové (38) velmi vadí, že si Eben bral do pusy její poprsí a dělal si z ní legraci.

„Já jsem na narážky ohledně mého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit,“ uvedla Bittnerová po sobotním vyřazení pro deník Aha!

Eben tvrdil, že má zvlněnou postavu jako podkrkonošská krajina. „Miluška pochází z Hořic a je stejně jako podkrkonošská krajina svěží a zvlněná,“ smál se v sobotu večer Eben vlastnímu vtipu. Na Milušce bylo vidět, že jí tento nízký druh humoru vůbec nesedí.

Nakonec vypadla a v soutěži StarDance končí. A je to možná dobře. Vůbec nevíme, kam by Eben zašel v příštích dílech.