Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

ULIčniCE Anna Kadeřávková: Zákeřnou nemoc vyléčí ZÁSNUBAMI? Foto jako důkaz

Zdroj: archiv
+ Dalších 69 fotografií
láska
Prošla si náročnou léčbou ve výši 500 tisíc korun, týdně platí 7 tisíc za léky a každý měsíc 30 tisíc za speciální vyšetření. A i když je u doktorů více než doma, zdravotní stav Anny Kadeřávkové (22) alias Roziny z Ulice se stále nelepší. Teď ale ukázala něco, co by mohlo být velkou radostí v jejím smutném životě. Vypadá to, že je zasnoubená!

Všichni si mysleli, že už je Anna Kadeřávková zdravá. Jenomže její lymeská borelióza se už vyléčit nedá, lze ji pouze utlumit, jak vyplývá z již zveřejněných informací. Ani to se však zatím nedaří, jak herečka z nekonečné Ulice prozradila. Boj se zákeřnou chorobou bohužel prohrává!

Teď se ale ukázala ve společnosti na jednom hudebním koncertě a na prsteníčku levé ruky se jí třpytil prsten, který by mohl signalizovat změnu v jejím životě. A to, že ji někdo požádal o ruku. Přitom Anna svého vyvoleného tají. A to zřejmě poté, kdy eXtra.cz jako první vypátralo vztah se skladatelem Danielem Bartákem (37), který ale záhy zkrachoval… Vypadá to, že Anna je ve své lásce mnohem opatrnější.

Možná se schyluje k velkému životnímu kroku mladé herečky. A možná něco tak pozitivního jako svatba by jí pomohlo v její léčbě. Anna totiž přiznala, že stres je pro její nemoc velmi nebezpečný. V posledních měsících o svém utrpení přestala dokonce mluvit. „Když jsem byla na klinice, měla jsem obrovskou naději, že to bude dobrý, že jsem v těch nejlepších rukách,“ vysvětlila s tím, že zázrak se nekonal. „Mám za sebou léčbu za půl mega, každý týden beru léky za 7 tisíc, každý měsíc si dělám vyšetření za 30 litrů. Ač jsem si prošla všema těmahle masakrama, cítím se úplně v p*či,“ svěřila se před pár dny Kadeřávková.

Tak se nechme překvapit, jestli právě třeba láska či svatba bude tím, co jí pomůže v jejím zdravotním stavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články