Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ulici čekají drsné změny: Žádost o ruku, smrt a velké zvraty! Co ještě prozradila autorka seriálu?

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 23 fotografií
O Vánocích měl oblíbený seriál Ulice pauzu a diváci se mohli těšit na nové změny. Producentka seriálu Silvia Klasová a představitel vyléčeného alkoholika Evžena herec Martin Finger prozradili ve Snídani s Novou, co čeká oblíbené hrdiny. U některých dojde k milému překvapení, ale u dalších zase k velkým a smutným životním změnám. Tak na co se mohou diváci těšit?

V nekonečném seriálu Ulice se začne těmi příjemnějšími novinkami. Evžen už nemá jediný důvod sahat po alkoholu. Vztah s jeho dcerou Adrianou je pevný, ač se v některých názorech rozcházejí. Svůj život si dal dohromady a navíc, jak to tak vypadá, se konečně zamiloval.

Zalíbení našel v Aničce Liškové, pro kterou byl loňský rok naprostým peklem. Dozvěděla se nejenom, že ji její milovaný Bedřich podvádí, ale také, že čeká rodinu se svou kamarádkou Jindrou. Anička si s Evženem rozumí a sympatie k němu opravdu neskrývá.

"Oba mají za sebou nějaké životní a vztahové peripetie. Jsou to lidi, kteří jsou ve věku, kdy už jsou tak trochu opatrní. Když už to mezi nimi zajiskří, tak mají to sbližování složité. Můžu ale slíbit, že se budeme pokoušet o to, abychom se i nadále sbližovali. Jak to dopadne, uvidíme," oznámil představitel Evžena.

Bohužel u již zmíněné Adriany to nevypadá dobře. Tahle holka jedná naprosto bezmyšlenkovitě a je jako neřízená střela. "U Adriany to bude hodně složité. Nečekaně se vdala za Roberta, který má velké plány a nezastaví se před ničím. Dokonce ještě přitvrdí a najde si velkého spojence - Radka Mastného. Zasáhne tak nejen do rodiny Peškových, ale i Nyklových," vysvětluje producentka.

Už dnes večer se mohou diváci těšit na pořádné drama. Ředitelka Puklická hodně ošklivě spadne ze schodů a není vůbec jasné, jak to s ní dopadne. David a jeho partnerka Tereza si také zažijí poměrně hořké chvíle.

A diváky bude také čekat pěkný šok. "Nebyla to jediná žádost o ruku a smrtka přijde asi taky," dodává producentka.

Související články

Další články