Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ulice: Útok na city i velký zvrat mezi Ájou a Máriem. Dramatický boj o lásku a rodinu pokračuje

+ Další 2 fotografie

Jedna z největších potvor z Ulice dostává v posledních měsících pořádné lekce od života. Tatam je manipulátorka, která vždy dosáhne svého, ať to stojí, co to stojí. Ája Holoubková nyní na vlastní kůži poznává, jaké to je, když marně touží po něčem, na čem jí hodně záleží a co se jí nedaří přes veškerou snahu získat. Přesto se svého snu nevzdává. Dokonce se nyní odhodlá k rozhodujícímu útoku na Máriovy city. 

Ája Holoubková v poslední době v Ulici sklízí, co zasela, a to opravdu měrou vrchovatou. Doplácí na své intriky, na to, jakou bývala mrchou.

Žádný podraz jí nebyl cizí, šla si tvrdě za svým. Obvykle i dosáhla všeho, co si umanula. Jen málokdo ji včas prokoukl a odolal jejím sladkým řečem či neuvěřil jejím pomluvám.

I když si obvykle prosadila svou, v lásce takové štěstí nikdy neměla. Krásná rusovláska, za níž se muži otáčejí, si s jejich city nezřídka zahrávala a využívala jich k postupu ve své kariéře.

Jakmile si ovšem někoho pustila blíže k tělu a začala ho mít ráda, bylo obvykle pozdě. Buď zjistila, že narazila na člověka, jenž ji zneužíval ještě víc než ona jeho, anebo ostrouhala, neboť dotyčný zjistil, jaká doopravdy je.

Vztah s Máriem plný lží a zvratů

Podobný průběh měl i její vztah s Máriem, jenž se do ní před pár lety zamiloval na první pohled.

Pro Áju to byl jen outsider, kterým pohrdala a jenž se jí hodil pouze k dosažení jejích záměrů, ať se již jednalo o podraz na Lumíra Nykla během jeho předvolební kampaně, anebo o rychlé otěhotnění, aby unikla vězení kvůli brutálnímu napadení Radka Mastného, jenž ji vydíral. Její manipulace a intriky se jí ale v posledních měsících pořádně vymstily.

Zůstanou Áje jen oči pro pláč?

Ve chvíli, kdy se Ája rozhodla, že bude upřímná k Máriovi, protože si uvědomila, jaký skutečně je a co všechno pro ni i jejich dceru dělá, zůstaly jí jen oči pro pláč.

Mária totiž definitivně ztratila. Bohužel až poté, co o něj přišla, zjistila, jak moc jí na něm záleží a že bez něj to nebude ono ani pro jejich dceru Sophinku, ani pro ni.

Dokonce si musela přiznat, že Mária miluje a že ho chce nazpět. Jenže Mário jí už nehodlá dát šanci. Dvakrát zlomené srdce mu bohatě stačí.

Nemíní Áje dovolit, aby mu to samé provedla potřetí. Nevěří jí, nehodlá znovu vstoupit do téže řeky a nechat sebou manipulovat. O to horší to je nyní pro Áju, jíž jde jen o Máriovu lásku, aby se k ní vrátil a byli se Sophinkou skutečnou rodinou.

Přestože se Ája opravdu snaží, zatím má smůlu. A to našla spojenkyni dokonce v Lumírově dceři Vendule, jež jí jako jediná nyní věří.

Je to právě Vendula, která jí nyní pomůže s velkým útokem na Máriovy city, jenž bude nejen romantický a dojemný, ale také zásadní v jejich v životech. Co holky vymyslí, aby Mário konečně přestal odmítat Ájina vyznání? Proč dojde i na slzy? A co všechno Ája nakonec Máriovi přizná?

Související články

Další články