Tereza Jordánová je do svého kolegy Davida zamilovaná už pěkně dlouho. Nejdříve se snažila své city skrývat, ale později sama uznala, že to nejde. Jenomže než se plachá učitelka Tereza stačila vykoktat a vyznat své city Davidovi, tak ten si mezitím našel Alenu.

Ta byla sice všem od začátku dost nesympatická a protivná, ale akceptovali ji, protože to je přece holka jejich kamaráda. Ale i Davida to po nějaké době začalo táhnout k Tereze. Už dvakrát se líbali a je vidět, že to mezi nimi pěkně jiskří.

David odjel na nějakou dobu do Rakouska, kde dělá na své knížce. Tam si taky mohl pořádně rozmyslet, jestli ho srdce táhne více k Tereze nebo Aleně. Nyní se vrací a má nejspíše už jasno. Představitelka Terezy Patricie Solaříková ve Snídani s Novou prozradila, jak to s touhle dvojicí vypadá do budoucna.

„Tereza bude velmi brzo rozzářená. David se bude vracet z Rakouska, kde si uvědomí, že ji miluje, takže je to dobrý.“ Fanoušci Ulice mají už toho oťukávání dost a byli by nejraději, kdyby na to David po návratu s Terezou rovnou skočil.

Ale tak to nebude, tvrdí herečka. „Ježiš, takhle narychlo to po nás nemůžete chtít, my jsme slušní lidi. Navíc David je stále ještě zadaný.“

Určitě k tomu ale později dojde, takže se diváci seriálu mají na co těšit.