Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Ulice: Tenhle chlípník se chce dostat do kalhotek učitelce Tereze Jordánové! Je to okaté a trapné!

Tobiáš je pěkné kvítko!
+ Dalších 8 fotografií
V Ulici se pomalu, ale jistě schyluje k dalšímu sexu mezi učitelkou a žákem. Nově příchozí postava Tobiáš se evidentně bezhlavě zamiloval do své učitelky češtiny Terezy Jordánové. Teď dělá místy ze sebe naprostého vola, aby si ho Tereza všímala a chlácholila ho, jak je úžasný. Ale my si myslíme, že si Tereza stejně dá říct, protože ta měla v posteli kde koho a je to taková mrška experimentátorka.

V seriálu Ulice dojde zhruba tak za devětaosmdesát dílů k pořádné souloži, což je patrné snad každému alespoň trochu všímavému divákovi. Ale už nyní jsou patrné jasné náznaky sexuálního pobláznění.

Nový žák Tobiáš se přestěhoval až z daleké Ameriky zase zpět do Česka. Má obrovské nadání na psaní a okamžitě se stal oblíbencem své učitelky českého jazyka Terezy Jordánové. Ta ho doučuje český pravopis, protože ten Tobiášovi vůbec nejde.

Už od začátku je jasné, že se Tobiáš bezhlavě zamiloval do své paní učitelky a chce se Terce dostat do kalhotek, jenomže jako osmnáctiletý mazánek nejspíše neví, jak na to. Paní učitelka Tereza Jordánová je evidentně úplně slepá nebo dělá, že nevidí, jak po ní tenhle kluk každou volnou chvíli slintá.

Tobiáš je typický introvert, který nemá žádné kamarády a není se taky čemu divit, když ze sebe dostane sotva tři kloudné věty. Se svým nadáním se nechce nikde prezentovat, protože si nevěří, což mu docela nahrává do karet, protože si chodí pro podporu ke své milované učitelce.

Tenhle chlapec je buď naprosto neschopný, nebo zvolil úžasnou taktiku, jak dostat soudružku učitelku do své postele.

Zhruba za padesát dílů sdělí své city věčně nešťastné Tereze a za dalších třicet se spolu vyspí. Máme se na co těšit, protože sex učitel – žák byl v Ulici naposledy někdy před deseti lety, když tělocvikář Hynek vyzkoušel funkčnost svého nářadíčka na studentce Gábině Pumrové a vznikl z toho malý Šimon.

Mohlo by vás zajímat

Další články