Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ulice se otřásá v základech: Vztahový trojúhelník bouchnul, za vším stojí nenasytná olivová kráska

Ulice se otřásá v základech: Vztahový trojúhelník bouchnul
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
ulice
Bruno měl v posledních dnech o čem přemýšlet. Miluje dvě holky, ani jedné z nich nechtěl ublížit, ale je mu jasné, že jejich vztahový trojúhelník musí co nejdříve rozčísnout. Bruno byl dlouhou dobu zamilovaný do olivové krásky Jany, ale vzhledem k tomu, že ho neustále přehlížela, našel si někoho jiného. Po čase si ale Jana vzpomněla, že je možná tak trochu do Bruna zamilovaná a vyspala se s ním. Jakou bude mít dohru tenhle vztahový torjúhelník? 


Olivová kráska Jana si až velmi pozdě uvědomila, že Bruna Taubra vlastně nikdy nepřestala milovat a že o něj pořád stojí.

Své city mu dala před pár dny otevřeně najevo, přestože Bruno chodí už několik měsíců s její novou spolubydlící Dorkou.

Ta do poslední chvíle aboslutně nic netušila a Janě věřila. Bohužel neznala celou pravdu. Napětí rostlo každým dnem od chvíle, kdy Jana po Brunovi vystartovala v koupelně, přestože byla Dorka doma.

Janě i Brunovi bylo jasné, že vůči pohodové Dorce to není fér, ovšem ani jeden z nich neměl odvahu k radikálnímu řezu.

Bruno hrál mrtvého brouka a Janě se raději vyhýbal. Ta se zase neměla k tomu, aby za ním zašla do Coolny, kde pracuje. Čekala, až se jí Bruno ozve, protože podle ní byla řada na něm.

"Myslím, že se každý někdy dostal do podobné situace. Ať už napřímo, nebo přes zkušenosti rodinných příslušníků či přátel. Je to vždy nepříjemná, bolavá situace pro všechny strany," říká k milostné zápletce v Ulici představitelka Dorky a dodává.

"Já bych Janě doporučila, aby dala od Bruna ruce pryč - přece jenom svůj čas spolu už měli a z nějakého důvodu to nefungovalo. Myslím, že se to dříve nebo později vždycky projeví. Ale zároveň rozumím, že lásce neporučíte.“

Jana dostala přednost, Dorka musí z kola ven

Bruno se ocitl v patové situaci. Došlo mu, že pořád miluje Janu, která je zřejmě jeho osudovou láskou a se kterou kolem sebe krouží už pár let.

Zároveň má rád i Dorku, s níž si užívá pohodový vztah a rozhodně jí nechce ublížit. To, že se před pár týdny s Janou vyspal, považuje za úlet.

Jenže vyhnat si ji z hlavy nyní nedokáže. "Já sám aktuálně žádný dlouhodobý vztah nemám, takže podobné situace řešit nemusím. Ale kdybych mohl Brunovi poradit, tak myslím, že je důležité poslechnout srdce a rychle se rozhodnout pro jednu ze slečen," říká k vývoji své postavy Jaroslav Blažek.


Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy