Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ulice plná zvratů: Život podváděné Veroniky znova v ohrožení a neobvyklý posun ve vyšetřování

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice to začíná pěkně vřít. Detektivové Karla a Jirka Herman jsou v koncích s případem Mastný, ale náhodou natrefí na horkou stopu, která jim odhalí zajímavá fakta. Zároveň v rodině Maléřových probíhá doslova peklo. Veronika je po vážné operaci a Martin dělá všechno proto, aby jí pomohl. To se zase nelíbí jeho nové přítelkyni Šárce. Co se stane tento týden v Ulici?

Detektivové na stopě pachatele

Jaká tajemství skrývají naše počítače? Co může vyplout na povrch, pokud si je vezme do parády policie, aby pohnula s vyšetřováním svého případu? Karla a Jirka Herman si nedělají o těžce zraněném Mastném iluze, ale i je překvapí objev, na který narazí v jeho počítači v rámci pátrání po pachateli brutálního útoku.

Po této stopě se okamžitě pustí, aby s případem opět o krůček pohnuli. Hlavně však spoléhají na své želízko v ohni, díky kterému by se mohlo leccos objasnit. Na co narazí kriminalisté v Mastného počítači? Jak to může ovlivnit vyšetřování? Co jim je podezřelé? A co je nyní jejich želízkem v ohni?

Podváděná Veronika znova v ohrožení života

Dokážeme odhadnout míru, nakolik můžeme naše děti chránit a zasahovat jim do života, když jsou už dospělé? Josef má o dceru Veroniku pořád velké obavy. Z jejího kolapsu viní Martina, jenž je podle něj strůjcem všeho zla v rodině.

Podle toho se k němu i chová, aniž by si uvědomil, že už překračuje všechny meze. A co víc, aniž by si uvědomil, jak moc tím ubližuje i samotné Veronice, jíž se právě kvůli němu nečekaně přitíží.

Co Josef udělá? Co všechno si musí nechat Martin líbit? A co je i pro něj poslední kapka? Jak se vyhrotí vzájemné vztahy v rodině?

Související články

Další články