Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Ulice plná smutné pravdy a velkých omylů: Některé postavy to nevydýchají

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
ULICE
V Ulici začíná jít do tuhého. Hlavně tedy co se týče vztahu Kristýny a Filipa. Kristýna je úplně na dně z toho, že ji Filip využívá jen k tomu, aby se s ní mohl vyspat a nic jiného ho nezajímá. Ono to tak i vypadá. Jenomže jejich vztah nakonec dopadne víc než katastrofálně.

Kristýna je po ránu opět hodně přešlá. U snídaně se s nikým nebaví, jen oznámí to nejnutnější. Blanka, Adam ani Evžen do toho nešťourají, všem však dělá starost. Blanka začíná řešit také Vánoce, které by ráda strávila v rodinném kruhu spolu s Peškovými a Evženem. Jenže právě u strejdy nečekaně narazí.

Jakmile Blanka pozve strejdu i Amálii na Vánoce na mámin statek, Vlastimil Pešek jí dá najevo, ať s ním nepočítají, pokud tam bude i Jolana. Mariin vztah s Jolanou nebere, podle něj na sebe Marie jen potřebuje za každou cenu strhnout pozornost.

Hodně krušné chvilky čekají odpoledne také Kristýnu, která se na Petřině oslavě opět setká s Filipem. Přestože se pokusí o usmíření, vyhrotí se to mezi nimi ještě víc. Jak bere mámin vztah s Jolanou Blanka? Co se stane mezi Kristýnou a Filipem? Jak se mezi ně vloží Filipovi kámoši? Proč se Kristýna zhroutí?

Mohlo by vás zajímat

Další články