Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ulice plná nevěry: Číšnice Šárka je na pokraji zhroucení a Tereza dostane nečekanou kudlu do zad

+ Dalších 20 fotografií
V seriálu Ulice se v poslední době dějí až neuvěřitelné věci. Gradující nevěra mezi Martinem Maléřem a číšnicí Šárkou nebude mít dobrý konec. Martin totiž začíná házet zpátečku a Šárka se klidně může zachovat jako typická zhrzená ženská. Do popředí vstupuje nová postava Magda, která svojí upřímností Tereze Jordánové vyrazí dech. O co přesně jde?

Je čas adventu, ale Martin i Šárka si mohou nechat o adventní náladě jen zdát. Už nějaký čas bojují s vlastními city, snaží se jim odolat, jenže to je čím dál těžší. Ženatý Martin nechce v žádném případě ohrozit své manželství či ublížit Veronice.

Každé jejich setkání je pro ně proto těžkou zkouškou s nejistým výsledkem. Jak to Martin a Šárka ustojí, navíc v přítomnosti Veroniky? Čím Šárka naprosto rozhodí Martina? A proč skončí v slzách?

Z počátku jednoduchý flirt se začíná docela hodně komplikovat. Martin Maléř sedí na dvou židlích a nemá ponětí, jak se z té šlamastiky dostat. Navíc Veronika začíná pomalu něco tušit a je jen otázkou času, kdy Šárce dojdou nervy a vyklopí Veronice celou pravdu o jejím nevěrném muži.

Gradující nevěra není ale to jediné, co hýbe seriálem Ulice. Srazy s bývalými spolužáky jsou událostí, kterou si nechá ujít málokdo. Tereza není výjimkou. Na spolužáky se těší, ale večer pro ni rychle skončí ve chvíli, kdy se jí udělá zle.

Naštěstí se najde jedna dobrá duše, která ji doprovodí domů a je s ní, než se dá zase dohromady. Tím andělem strážným je krásná Magda, kterou hodně překvapí, že Tereza je Davidova manželka. Bez mučení přizná, že na škole se jí David hodně líbil. Komu padne do oka ona sama? Čím každého hned upoutá?

Související články

Další články