Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ulice plná nečekaných vyústění: Proutník Maléř se setká se svým sokem a konec jedné lásky

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
ulice
Co všechno dokážeme odpustit a přes co pro nás už nejede vlak, i když, nebo právě proto, se jedná o naše nejbližší? Věrka se trápí od chvíle, kdy se od Máry dozvěděla, jak moc nechtěně ublížila malému Vojtovi a co svým apelováním na syna kvůli zmaření Vojtovy adopce před dvěma týdny způsobila. Problémy nastaly i v rodině mladé učitelky Magdy a její maminky Zdenky. A co teprve u Maléřů, které čeká ještě hodně dlouhá cesta k úplnému usmíření.

Těžký osud mladé učitelky Magdy

Jak čelit nepřízni osudu? Co je pro nás ze všeho nejdůležitější? Tyto otázky si v poslední době klade hodně často nejen Magda, ale také Zdenka, jež se dennodenně pere s vážnou nemocí.

Ataky zrádné Alzheimerovy choroby jsou u ní čím dál častější. Obě dvě si uvědomují, jak rychle se Zdenčin zdravotní stav zhoršuje, i když na první pohled to na ní není vůbec znát. Magda si chce mámu užít, jak to jen jde, podniknout s ní věci, jež už za rok třeba ani nebudou možné.

A tak jí navrhne něco, čím ji v první chvíli docela zaskočí, něco, co by za normálních okolností asi nikdy neudělala. K čemu se Magda odhodlá? Co vžene Zdence slzy do očí? Kdo ji začne balit? A co jí navrhne Tomáš?

Souboj samců

Jak těžké je někdy usmíření s těmi nejbližšími? Kdo by měl udělat první krok? Josef trucuje už téměř měsíc kvůli tomu, že mu Veronika rázně vymezila mantinely a zastala se Martina.

Veroniku rozkol s tátou mrzí stejně jako rozchod s Patrikem, k němuž došlo jen pár dní před jejím kolapsem. Oba dva jí v životě chybí, a tak vyšle do světa signály, že by se to mohlo změnit. Jak zvládnou usmiřování? Co je pro Josefa i Patrika nejdůležitější? A co pro Martina a Filipa?

Martin Maléř se poprvé ocitne tváří v tvář novému bývalému příteli jeho ženy Veroniky. Mezi Veronikou a Patrikem to znova jiskří. Je možné, že to dají opět dohromady? A jak na to Martin zareaguje?

Související články

Další články