Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ulice plná lží: Sirotek Vojtíšek se složí z pravdy a vyléčený notorik Evžen zase spadne na dno

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
ulice
Jak nám mohou nechtěně zavařit vlastní rodiče? Mára se snaží brát mámu s rezervou. Teď mu s ní ale dojde s konečnou platností trpělivost. A nejen jemu. Věrka ve snaze promluvit mu do duše kvůli Vojtovi a malému, jenž je na cestě, řekne něco, co by Vojta rozhodně nikdy neměl slyšet, něco, co malého klučinu natolik raní, že se rozhodne pro tajný útěk z domova. Co Věrka hodně přežene? Kam Vojta uteče? Co s ním bude?

Vyléčený notorik Evžen je na dně

Kolik toho člověk vydrží, než dopadne pověstná poslední kapka? Jak ustát neustále se zvyšující tlak na psychiku? Evžen se snaží být oporou Blance, jak jen to jde. Ta ale problémy s Kristýnou řeší hlavně s manželem, jenž se jí čím dál více cpe do života a šikovně opanovává prostor v její nové domácnosti.

Teď dojde dokonce na otevřenou konfrontaci s Evženem, ovšem ve chvíli, kdy u toho není Blanka. Jak zákeřný dokáže Luděk být? Co to udělá s Evženem? K jakému radikálnímu rozhodnutí dospěje? A jak se to podepíše na jeho vztahu s Blankou?

Olivová kráska hledá otce

Co je pravda a co lež? Čemu věřit, když nám ti, na něž spoléháme, lžou celý náš život? Jana je odhodlaná najít svého tátu stůj co stůj. Mámě o tom už raději neříká, protože je jí jasné, jak by zareagovala.

Přizná se jí až nyní, v předvečer události, od níž si hodně slibuje. Čeká, že máma bude rezolutně proti, ovšem ani ve snu by ji nenapadlo, jakou lavinu svou informací spustí a co to s mámou udělá. K čemu se jí nakonec máma přizná? Proč se úplně sesype? A jak si Jana přebere novinky o tátovi, které se dozví?

Související články

Další články