Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ulice: PLEŠATÝ detektiv Jirka to má rozehrané na více JAMEK! Do koho ŠŤOUCHÁ za zády Digi?

Jak tohle dopadne?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
V nekonečném seriálu Ulice o žhavé trojúhelníky nebude nouze. Všichni už moc dobře víme, že první spletité vztahy se týkají těhotné Jindry, Bedřicha a Aničky. Jenomže na obzoru se nám jeví další problémy. V naoko dokonalém vztahu mezi Digi a Jirkou je evidentně trhlina jménem Karla!

Digi si myslí, že konečně našla po dlouhé době tu pravou lásku. I když to na chvíli vypadalo, že se dá dohromady zpátky se svým bývalým manželem a kriminálníkem Tonym, protože ten má obzvlášť vřelý vztah k jejím dvěma holčičkám, tak nakonec skončila v náručí tvrdého detektiva Jirky.

Téhle dvojici trvalo pěkně dlouhou dobu, než svému okolí přiznali, že spolu něco mají. Navíc Jirka jako policajt nemá kdoví jak vřelý vztah k dětem, takže u dvou malých holčiček sbíral maximálně záporné body a Tony se tetelil blahem.

Ale stačilo pár návštěv a jedna dovolená na lyžích a pan detektiv sklízí úspěch. Nyní to vypadá na idylickou rodinku. Ale opravdu tomu tak je? Už dříve Digi trochu vadilo, že její přítel má až moc vřelý vztah se svou kolegyní Karlou.

Stačí jedna návštěva Digi v bytě Jirky a celá idylka je pryč. Jejich vztah se docela vyostří a nikdo neví, jak to dopadne. Jak je možné, že se dva parťáci k sobě tak moc mají? Tají snad Jirka něco před Digi?

Nebo Jirka jednoduše pochopil, že život po boku matky a dvou dětí není žádná zábava a rozhodně ne dobrodružství. Kdežto vedle Karly by mohl zažívat úplně něco jiného, a navíc Karla je jeho krevní skupinou a perfektně si rozumí. Jak tenhle trojúhelník dopadne?

Související články

Další články