Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Zlo konečně zvítězilo nad Maciuchovou a protiukrajinkou Světluš! Škoda léta bez smrti Růženy Habartové…

Hejlová se loučí a Maciuchová už ví, že navždy. Děkujeme!
Zdroj: Nova
+ Dalších 5 fotografií
Emeritní šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný sleduje každý den po návratu domů Ulici, které už má jeho manželka, dříve fanynka, plné zuby, ale Pavel kouká dál. Už dva roky. Příběh nekončí.

Už už to vypadalo, že to všechno dobře dopadne, ale naštěstí si v poslední chvílí autoři milované telenovely uvědomili, že život nejsou jen samé radovánky, a řádně vytrestali všechny postavy, které nás v posledních měsících sraly.

A ty, co nevytrestali, ty jistě přes léto zhebnou.

Předně Lumír a Světlana a jejich prostřednictvím trestaní cyklisté a Rusové.

Světlana svatbou s Lumírem a unavujícím očekáváním malé, tlusté a blbé zrůdy (je-li to Lumíra, být to Milera, narodí se krásný, chytrý atlet s perspektivou, být to moje, to samé, co Miler plus velký penis) pyká za svou nekonečnou naivitu, podtrženou tím, že si kreténa, od kterého kdysi pro jeho povahu odešla k rozvodovému právníkovi, vezme znovu.

Lumír se za tu dobu asi polepšil (je starší, línější, chudší, nudnější a o kariéře se na ose podnikatel – starosta – skladník s matkou za prdelí bavit nebudeme) a jeho matka už není taková kráva jako dřív a lépe slyší, takže není důvod si definitivně nezničit život.

Zábavná kreatura Nykl junior asi také nikdy nepochopí, že Hložánek s Masným jsou zmrdi a cyklistika je zlo (nikdy se neprokázalo, že by cyklisté žili déle než šachisté, takže jediné, co dělají, je, že překážejí na silnici a ještě svoje děti berou namísto aquaparků na dovolené, kde týden čumí celá rodina do asfaltu), a tak si den před svatbou vyjel do Kralup (ideální výlet, cestou vás auto srazit prostě musí a až na tu polabskou chemickou oblast je tam super vzduch), zrušil si záda a málem ušel trestu v podobě nápisu.

Ano, mám na mysli definitivní svatební ukončení ságy „Cedule na krámu“, kteroužto si – prostřednictvím své divné matky a jejích nápadů – definitivně zajistil budoucnost zkrachovalce, a pak samozřejmě do trestů, kterým neunikl, počítám i reálie samotné svatby, která byla, no, ehm, jak to jen říct, Ježíši, já to radši napíšu zvlášť pro maminy u žehlení a pro zbytek, prosím, zejména maminy, aby četly fakt svou pasáž.

Svatební pasáž pro maminy

Svatba Světlany a Lumíra byla dojemnou tečkou za letošní sezonou. Jaká škoda, že to je vše jen jako a také u toho nebyl nebožtík starý Nykl, který se, stejně jako nebohý Lumírův bývalý dnes už exšvagr a žít, tak už zase podruhé švagr Gríša, celé slávy nedožil.

Každý, kdo má rád Ulici, musel v silných emocích prožívat skromnou, ale o to milejší svatbu, kdy se u obřadu setkala celá komunita z milované Ulice a Světlana, tato holubice míru na ose Moskva – Praha – Brusel – Praha, prožila nejkrásnější den svého života, který bude jistě brzy plný i toho dětského pláče z kolíbky a žhavého sexu s prosperujícím podnikatelem Lumírem, brzy již celým blokem přezdívaným „Druhý Babiš“, neb takového pekaře a uzenáře aby pohledal.

Svatební pasáž pro zbytek

No to mě poser, to byla teda bída. Fajn, nejsou šušně, ale brát se na náměstí v tom parku od ČEZu a v hadrech, ve kterých si Nyklová brala už Poloczka a Světlana tutově sehnala u Vietnamce? Taky jste se těšili, že večer do hospody přijede Květa a bude kravál? A ta bžunda, když Lumír řešil únos nevěsty a ta funěla na otomanu za ním? Proč ji hajzl Hložánek neunesl a už nikdy nevrátil?

Nevadí, mně ke štěstí stačilo, že musel Lumír tančit se Simonou, v důsledku čehož museli tutově dekoraci rozšířit o dva metry na každou stranu a ještě to málem nevyšlo. Škoda jen, že byli pod debilní záminkou strachu o dědka uklizeni Maléřovi, Rozina by se tutově ožrala a farář by na záchodě ulétl s její matkou, ale protože je to závěr, nesmělo se to stát, ale ono se to stane, protože spravedlnost existuje, a kdyby byla slepá, na Maléřovic famílii prostě musí dojít, stejně jako na toho kostyméra, který oblékal Vilmu na obřad, a maskérku, co ve čtvrtek dělala Lumírovi ksicht na probouzení, protože já, který se ho už tak bojím, když jdu pro auto do potemnělé garáže, od té doby odmítám mít v noci zhasnuto a ve dne být sám.

Trest potkal i Maléřovic famílii, která musela náhle na Moravu, takže opíjení se na veselce zadarmo (Maléř starší i mladší) a hřešení na hajzlu s knězem (Maléřová starší i mladší, to vám říkám, že po té vyříkávačce v parku už měl oplzlý Ryba mladou rozdělanou) musela vyměnit za autovýlet do Vsetína, následkem čehož teď bude měsíc hladovět, protože šedesát litrů naturalu je šedesát litrů naturalu.

Jinak celkově to bylo drámo, jak si dědek Maléř (snad se o něm bude jen mluvit a nepřijde na scénu, ještě někdo s tímhle příjmením na place a budu na to muset koukat bez zvuku) vyjel bez ohlášení do lékárny.

Nejde o pohřešování, ale to napětí, když jsme se dozvídali, kolik si nechá slípek a zda půjde z domu i koza a krocan. Nebo neustále ve vzduch visící otázka, zda Rozina zvládne v Praze vypravit dementotrpaslíka, respektive bratra do školy.

Nejvíc jsem se ale třásl, když jsme celá rodina prožívali operaci „Hejlová se nesmí dozvědět o překvápku na rozloučenou“. Samozřejmě jí dostala na starosti skorovýchovná poradkyně Tereza Jordánová, kterou tím pověřila paní ředitelka, tedy pokud si udělá čas mezi došukáváním tatínka své žačky a podléháním mladému fyzikáři, které jistě nebude na podzim zdrojem dalších průserů a důvodem k dalšímu kariérnímu růstu této slepice.

Tereza byla kdysi zábavnou postavou studentky a sestry s velkou prdelí, která už má prdel malou a tutově píchá se šéfscenáristou CET 21, jinak by jí nemohli na utopit honorářově jistě zajímavém, ale absolutně neuvěřitelném příběhu o vzplanutí tatínka-architekta s atraktivní MILF k blbé a neustále s obezitou bojující huse, která nikdy nezjistí, co chce, to už snad dřív Tomio ubytuje uprchlickou rodinu a začne studovat romistiku.

Nova je strašně naivní, když věří multimilionářce Maciuchové, že se ještě někdy vrátí. Jak krásně ji mohli před měsícem usmrtit při tom skoromordu a byl by klid jak od postavy, tak od páteční spektakulární romance na téma Hejlová se loučí. Bože, co to stálo peněz, těch komparzistů a americký scenárista Dne nezávislosti, který tutově psal ten její monolog před třídou dávných absolventů…

Ale ono těch podrazů je od TV Nova víc:

Předstírá, že se Maléřovi vrátí na Vsetín, zatímco nám chtějí na podzim definitivně přemístit Vsetín do Prahy, a jak budeme potom vzpomínat na hrozbu uprchlíků.

Předstírá, že biologického otce Adriany známe, zatímco ho neznáme, to ví jen chytrý pan Novotný a biologický otec Adriany (Filip Renč).

Předstírá, že se Růžena dožije září, přitom to není možné (nehodlám dělat celé prázdniny nic jiného než hledat Hadrbolcovou s nastartovanou motorovkou).

Předstírá, že Rozina na podzim nepozná tenata šoubyznysu, sexu a drog, a já vám říkám vsaďte se, že pozná.

Předstírá, že s odjezdem Hejlové přišel konec světa, přičemž přišel začátek.

----

V pátek to byla vůbec podívaná. Když konečně Hejlová s inspektorem Barnabym odjela do prdele, Maléřová namísto sexu dala farářovi prostor zavzpomínat na smrt otce a dalších deset minut v pekárně, s knězem, na ulici, v telefonu, všude, řešila, zdalipak umře její otec bez mrtvé matky dříve nebo později a jak.

Jen jsem to přežil, začne Hejlová (která neodjela, takže se ukáže, že bude odlétat a předtím se ještě bohužel vykecá) děkovat své schovance Jordánové a předá jí svůj notes jako memento, se kterým doufám Jordánová před zářijovou píchačkou s fyzikářem podloží v kabinetě stůl, na kterém budou souložit a který je rozvrzaný od té doby, co ji na něm šukala chlupatá hlava, jejíhož představitele lituji na jaře snad nejvíc, protože jestli někdo nevěděl co hrát, tak on.

Závěrem bych ještě vyjádřil rád naději, že se vrátí Eliáš výměnou za Růženu, která se vrátit nesmí. Že stejně jak dědeček ze Vsetína nemůže žít dlouho bez babičky, navštíví brzy věčná loviště stará Nyklová, protože Bronislav už to má fakt za sebou dlouho.

Že zástup striptérek čekajících na Lumíra nikdy neskončí, stejně jako výčitky Světluš, že malého kašpárka nakonec nevyměnila za velkého, belgického. Že celý podzim nebude o štěstí Roziny, ale o ještě strašlivější šikaně Roziny, která může žít, proč ne, je mladá a nevinná, ale měla by být šikanovaná!

Že na Matouše praskne, že se dal na truhlařinu proto, že má v hlavě piliny, že to letadlo, co na konci odletělo, už nikdy nikde nepřistane jinak než střemhlav, že se vrátí ta kozatá rajda, co sváděla Maléře, že Romanu budou v Linci považovat za Eritrejku nebo Turkyni, a tak ji ušlapu náckové stejně jako tehdy Gitu v Ordinaci.

Že ta nová v kadeřnictví se brzo svlékne, zatímco Simonu budou více oblékat. Že pustí Vilmu z kriminálu a Henrymu nebude zrovna stát. Že Pešek odjede na sumce do Peru, nebo někam jinam, hlavně ať je to na furt a na druhé polokouli, že Tereze vyroste přes léto zadek a nebude ji chtít ani Otík, že umře Kalina a obživne Igonda…

No a hlavně… že se zase v září všichni shledáme u milovaného seriálu.

Ať žije každý uprchlík, kterého se nám podaří získat výměnou za do Afriky či na Blízký východ odeslaného nácka!

Ať žije sex Květy a Masného, který jsme neviděli, a ať zhyne sex Rudolfa a Simony, který jsme viděli!

Ať žije Pavel Novotný, který ví, kdo je skutečný otec Adriany, a i když to málem vykecal, nakonec vás nechal u toho blba, co ho nastrčila Nova, a u Renče!

Ať žije jediné místo na světě, kde se Vsetínu dostává sluchu!

Ať žije šikana Roziny a žehlicích prken!

Ať žije Ulice!

Související články

Další články