Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Smrt nechodí po Hejlové, ale po Kašperských Horách!

Zdroj: Nova
+ Dalších 5 fotografií
Šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný glosuje druhým rokem každý pátek dění v Ulici, kterou sleduje jeho manželka… A on se po návratu z práce pokaždé nadšeně přidává.

Protože vy jste gurmáni a já syn toho, co doma přes skříň plnou nitek šoubyznysu všechno řídí, ušetříme si pasáž, kde se budeme divit, že Alice napadla Hejlovou, bavíme se tu o tom měsíc a čtvrteční jatka pro děti tak pro nás byla nudnější než Divácké zprávy s Tomášem Krausem v repríze.

Mnohem větší prdel je to, co situaci předcházelo a po ní následovalo, protože o scéně samé se bavit nechci, protože... ne, ne a ne, buď nad věcí, vole, jasně jsi si slíbil... Aaaaach.

A já to nevydržím: PROBOHA, MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, PROČ JÍ TA PIPINA NEDALA JEŠTĚ DVĚ KUDLOU POD ŽEBRA?

Alice, sociopatická psychopatka s duševní poruchou a posedlostí odpravením Hejlové, se v naprostém tranzu dostaví rovnou z fízlárny na místo činu a na bábovku a čaj fakt nejde, neb má v ruce vražednou zbraň!

Kdo se díval, ten viděl, že Alice měla jenom jeden cíl, ostatně nebyla při smyslech... A výsledek? Dělá si ze mě srandu? Dvakrát zamává kudličkou, Hejlovku blbě bodne a jednou řízne, což je tak na dvě náplasti a peroxid vodíku, a když se ta sveze k zemi a ještě má pindy, Alice, které stačí k dokonání mordu kopačka do hlavy pančelky, případně ještě tři bodné rány a odplivnutí, spokojeně odkráčí.

No to ses teda vycajchnovala, krávo! Ano, já vím, Alice, jsi jako správná pošahaná rajda bez brzd čtenářka eXtra a mé tvorby a tak víš, že Hejlová je nesmrtelná seriálová bytost a takovou jít vraždit, to by byl rébus i pro Zodiaka s odjištěnou atomovkou v ruce, ale kurva, tos to nemohla alespoň prubnout? Já tě prosil očima!!

Víš, co je na tom, ty dylino, co půjdeš sedět na osm a půl s dozorem za dvě bebíčka, nejhorší? Že já kretén si nevšiml za poslední měsíc snad dvou tří náznaků, že Miriam s Kadlecem seriál zřejmě na čas opustí. Jsem debil, debil, debil. Já, který dovodí cokoli, a co nedovodí, to si zjistí od konfidentů, což jsem slíbil už nedělat a nepsat. A já, samozvaný znalec všeho, co bude ve všech seriálech světa za rok (Hanák v Ordinaci skutečně skončí jako bezdomovec, ano, žádná léčebna a návrat na sál, bude bezdomovec, Hejlová s Kadlecem místo aby zemřeli, se evidentně buď odstěhují, anebo je Nova pošle někam na cestu kolem světa, v Kriminálce Modrava neukáže Norrisová prsa a všecko vyřeší, ve Hře o trůny umře v aktuální sérii všecko, co se hejbe a má to nějaký zájem, hlavně o trůn, a konečně další série Hospody se natáčet nebude i přesto, že i debilové mají právo na svůj televizní program.

Co mě ale rozebralo na atomy (a že jich bylo, mám teď 125 kg), bylo předchozí dění na policii. Nepochopil jsem celou situaci s policejním "psychologem", což je psycholog jako stehno, ale o to nejde.

Prosím vás, koukal jste někdo ve středu? Čert vem, že kreténo psycholog nevěří Kadlecovi jeho poměrně uvěřitelné verzi. Nejde o to, že má logiku, ale je nestandardní, doprdele pan psycholog vyslýchá podezřelého ze znásilnění. Podezřelý je kriminalista se čtyřicetiletou praxí a sám psycholog s diplomem a pan doktor na něj zkouší techniky, které by nesežrala ani Eliška Bučková (navádění k protiřečení si, podsouvání jakoby rozporů v předchozí výpovědi, úmyslné zopakování otázky za účelem rozhození vyslýchaného), a to si vezměte, že ten idiot přece musí vědět, že pokud Kadlec, vyslýchač vrahů a poctivec, skutečně znásilňoval, tak se asi u výslechu na četnické stanici či u doktora nepřizná, pokud nebude mučen, a pokud to neudělal, neřekne nic, co by mohlo prohloubit podezření, proto nechápu, proč se ho lékař ptá, zda někdy něco bylo.

Bylo-li by, Kadlec-pachatel to popře. Nebylo-li, řekne to samé. Je předem jasné, jak bude odpovídat, i kdyby bylo nevím co, na Kadlece by v reálu vůbec tohle nezkoušeli, rovnou detektor a pak deka.

Ale co bylo mnohem epičtější, to byl výslech Alice. Chci okamžitě vidět viset trotla, co to napsal.

Takže Alice tajně miluje Kadlece roky, spřádá plány na Hejlovou, měsíce intrikuje, komplikovaně (sbalí debila Matouše tak, že ho přesvědčí o tom, že je nesbalitelná, a pak mu jakoby podlehne, inu pracuje s kreténem) zmanipuluje Matouše k řadě úkonů a obratu proti rodině i kolegům, hraje divadlo na všechny kolem, kontroluje své roztrojení rozdvojené osobnosti a pak nakráčí k výslechu a desetkrát předvede absolutní zoufalost typu "Oni se k tobě nehodí", "Kadlec potřebuje jinou", no prostě ona, která má do té doby navrch a dobře rozehranou, promyšlenou hru, nezabije naprosto bezmocnou oběť, kterou jde zabít, a to už má za sebou fiasko po komedii na chodbě při míjení Kadlece a prostě kvalitním setrvání v roli oběti na první dobrou de facto v případu vymyšleného znásilnění přizná nejhoršímu psychologovi všech dob, který to ani nečeká, aby v zápětí nedovodil, že slečinka ještě se zlobením neskončila.

Co to má jako bejt? Vražedkyně s velkým vé, o které nikdo nepochybuje, že zabije a dokud ji nepověsí, bude zabíjet i na policii, u soudu, v kriminále a pak i v pekle, nejen že nezabije víceméně smířenou vražděnou, ale pak oblafne pět kriminalistů, aby se sama doznala z marginální trapárny (vymyšlené znásilnění seniorem, který jí nemá čím znásilnit) před debílkem, který s ní soucítil, jen vešla do dveří, a měl v úmyslu ji nechat vyplakat, ne ji usvědčit.

A to, že Hejlová přežila, ač seriál opouští, to Nově nezapomenu. Prosím, byl jsem ochoten tolerovat nesmrtelnost Miriam, věděli jsme, že je oblíbená tak, že i v případě jaderného útoku Ruska s epicentrem na náměstí seriálové Ulice by v okolí dvou set kilometrů skončil jakýkoli život a mutanti by se až v Monaku rodili ještě sto let, ale z ruin školy by přece jen po chvíli vylezla Miriam s trochu ušpiněným sakem a nejenže by jí víceméně nic nebylo, ještě by v rozvalinách mezi zuhelnatělými mrtvolkami dětí a členů sboru hledala milovaného Jiráska a poslední vydání Mluvnice spisovné češtiny.

Další připomínky mám ke skvělé lince "Nyklová zkušeně handluje s podíly". Že je ta stará kráva nesvéprávná, víme dávno, aby ne, když je blbá, neslyší a zaměstnává či plodí pouze debily, ale to, co předvádí při obchodování s paní z Děčína, to je oslava kreténismu.

Vůbec nechápu, proč je (hodně mě baví) postava paní Děčínové tak složitě vykreslována coby ta, co ví, co chce a jde si za tím (tutově vyškolí i Masného, moc se na to těším). Proboha, Hejlovou by na tom kšeftu udělal každý, i kdyby jí nemovitost odprodávala Mašlíková s Mesarošovou a radil jim Fenin!

Nyklová, tato stará kozačka mezilidské komunikace, se dopouští úplně všech chyb, které při nákupu nemovitosti může kupující udělat! A už nikdy neříkejte, že realitky jsou tu jen na obírání lidí, když realitka je přesně to jediné, co může Nyklovou v podobné akci zachránit a ta vydělá, i kdyby byla provize devadesát procent.

Ta stará kráva při odkupu:

  • jasně dává protistraně najevo, že o uskutečnění transakce stojí za každou cenu
  • namísto alespoň náznaku, že i případnou nedohodu akceptuje, neustále tlačí na pilu a čas
  • dává najevo, že je kde brát
  • neustále vysílá signály, že podobným obchodům a úkonům v jejich rámci nerozumí
  • třikrát za epizodu sdělí zjevně zběhlé protistraně, že už "by nechala dělat ten vývěsní štít, co chystá Lumírkovi jako svatební dar".

Já vůbec nechápu, proč si Děčínová najímá advokáty, okrást Nyklovku o pár set tisíc by přece zvládla, i kdyby jí právní servis poskytoval Pepek Vyskoč, co má dokončené čtyři třídy UJAKu.

Nepochopím také kriploidní odcházení Romany, která jakoby jede za Rudovousem, který ze seriálu musel zmizet prostě proto, že jeho představitele Standu Majera neuspokojovalo hrát v telenovele za raketu a radši bude hrát někde v Rubínu pro tři platící ruskou klasiku, ale bude mít ze sebe dobrý pocit.

Namísto aby Nova okamžitě spolu s ním nechala odjet do NDR i krávu a nejzbytečnější postavu všech seriálů všech dob, případně do ní prostě uhodil blesk nebo zničehonic zemřela na syndrom náhlého úmrtí kadeřnic, tak v show ještě půl roku čumí v kadeřnictví do zdi (jednou za měsíc si to uvědomí i tvůrci a nechají tu nánu objevit na kafi u Simony, kam by v reálu nikdo na kafe nešel, protože než poslouchat důchodce kverulanta Rudánka "Všeckovímvšeckoznám" Hložánka, to radši půjdu na kafe k Maléřům, ač vím, že pít budu jen vývar z týden starého lógru, ze kterého si ještě po mně udělá kafe do termosky Maléř, až půjde v neděli na mimořádnou brigádu, prostě proto, že káva je v Praze drahá a stejně to tak dělával i na NA Vsetíně, kde stojí polovinu co v Praze, ale pořád je to dvouciferná hodnota, co nezačíná jedničkou, a fakt nemáme na rozhazování, vždyť jsme slíbili Rozině za vysvědčení nokii s hadem a šetříme na ni od jara.

Romana teď ale naštěstí fakt zmizet musí (půl roku čumění do blba je k nevydržení i pro otrlého Nováka, a navíc se vrací Digi, ty vole, teď nevím, jestli už to je veřejná informace, ech, no dobře, nikdo se nevrací, teda prostě přijde nová kadeřnice a nebude to Digi, někdo s tak debilní přezdívkou by přece do show být vrácen nemohl, vrátí se, třeba, třebaaaaa, třeba Hrihorij, ukáže se, že neuhořel a udělal si mezitím v Plzni výuční list na kadeřníka, prostě zmizel, aby se vyrovnal s homosexualitou, je to tak, to on se vrátí a určitě se nevrátí Digi!).

Takže Romanka "odjede za Rudovousem" do Německa, to je tedy vysvětlení, bože, nám je to u prdele, nemusíte pořád předstírat, že je Rudovous pořád v show, my víme, že už tam nehraje, není nutné pořád dělat, jako by někde tam byl a sem tam volal, prostě hlavně ať už jde Romana do prdele, nám je jedno kam, nemusíte nám to vysvětlovat, klidně ať odejde na záchod a nikdy se z něj nevrátí, nejen že je to jedno, ale nikdo si toho ani nevšimne!

Pochvaly:

Lucii za vytrvalou šikanu Roziny, žádám o stupňování!

Eddieho za procitnutí ze stavu "na lepší, než je Adri, nemám" do stavu "proč se trápit s tou fetkou bez mozku, když můžu klátit sekretářku, která má i jiná témata než nehty, DNA a okrádání dědy.

Pepana ze trápení chromého debílka Rudolfa, navrhuji ožrat se jako včera, okrást ho do poslední vindry a pak ho přejet džípem!

Chlupaté kouli, která namísto, aby soudně odešla od Terezy, tuto jantarku ponechá v režimu standby a jde si to domů urovnat, aby mohla mladá Jordánová dále trpět a v návaznosti na to kynout z nervů a být vyhozena ze školy, no prostě předem odpuštěno cokoli, co ji přivede do ještě většího neštěstí, dávám tímto Nově velkoryse volnou ruku.

Scénáristům, kteří nám vracejí zoufalé chvilky při sledování demence Maléřových tak, že celá rodina má zjevně našlápnuto k naprostému rozkladu, vzájemné nenávisti, multinedůvěře a neschopnosti čelit šikaně Roziny, protože bratr je ještě malý a nebude mít čas ségru bránit, neb je sám šikanován, matka bude podvádět manžela na faře a manžel těžko něco zmůže, když bude našrot, že mu ženu šuká farář, a když konečně vystřízliví, půjde buď do práce, nebo klátit servírku k Henrymu, kde se následně opije.

Ať žije trápení seniorů Růženy, Rudolfa, Hejlové a Gotta! Patří jim to, když jsou blbí!

Ať žije Jarda Jágr, který přiletěl!

Ať žije každý, kdo ubližuje někomu s příjmením Maléř!

Ať žije každý, kdo se NA Vsetíně dožije plnoletosti a nezemře hlady!

Ať žije každý zaměstnavatel, co se v budoucnu ujme Matouše, to už není o povinných kvótách pro zaměstnávání postižených, to je sebeobětování a ryzí dobročinnost!

Ať žije atomovka či jiná zbraň hromadného ničení, která má epicentrum ve sborovně (Hejlová, Kalina a ředitelka nesmějí být zrovna na druhé polokouli)!

Ať žije Ulice!

Související články

Další články