Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Kdo je v seriálu kok**em roku a která ženská postava je největší šlapka? A kdo „obstál“ v erotické superkategorii?

Laureáti hlavních cen…
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie

Konec roku se nese ve znamení bilancování, a tak je čas si říct, kdo byl letos v Ulici nej.

Kokot roku – Mára

Není co řešit, Mareček je prostě blb, který dělá tak předvídatelné chyby, až by jeden brečel. Monika, hazard, kotrmelce v Coolně, hrůzostrašně krátkozraké řešení i těch největších blbostí. Právem se mu sype život, jojo, bohužel se tutově ponaučen vrátí.

Nejméně zábavná postava roku – Lenka

Kdyby v seriálu nebyla, nic by se nestalo a Hejl by mohl klátit sekretářky. Škoda, že se začátkem roku vrátila z Německa.

Nejzábavnější postava roku – Eliáš

Ředitel pohromy a bič boží, který nestráví vteřinu na obraze zbytečně. Uhrál by seriál úplně sám a bavil bych se. Snad se příští rok stane ředitelem školy nebo zdejší policie a pořeší konečně Libušku.

Největší opruz – Amálie

Vlezlá, otravná, zvědavá, neustále předstírající, že je nad věcí, no prostě nešťastnice, která má být tím nejlepším v Peškově životě, a přitom být kterýkoliv divák Pešek, dávno ji zavraždil, možná ještě dříve než dcerku a vnučku. Nepochopím, proč se jí ty dvě dávno nezbavily, taková kráva!

Blb roku – Liška

Před Peškem těsně vítězí Bedřich Liška, s tím si dělá každý, co chce, hošík jednou za rok bouchne do stolu a další díl už je zase za otloukánka. Věčný depkař, jehož představitel umí výborně zahrát stav rezignace a to je vše. Uhořet tehdy on místo Griši, bylo by to pro něj vysvobození.

Největší progress – Adriana

Takhle se žije. S matkou si dělá, co chce, děda je pro srandu a ještě cáluje, byznys s drogami jede a život před námi. Jediná skutečně rozjetá postava seriálu, kterou čeká velká kariéra. Škoda, že musí jít v reálu odstrašujícím příkladem, ale nebýt scénáristů, je do roka za vodou a vlastní barák, ze kterého si to mašíruje Pešek, a její matka je v blázinci zbavená svéprávnosti. Adriano, jen tak dál!

Zklamání roku – Lumír Nykl

Nejhorší seriálový rok této postavy, šukedelickou slepici, ale pořád šukedelickou Světlanu ztratí, pořídí si buldozer a blbku Miládku, úřadu šéfuje Masný s Hložánkem a jeho životu stará Nyklová. Lumíre, ty jsi fakt chudák.

Bečka roku – Tereza Jordánová

Patricie Solaříková neměla ve scénáři, že má nabrat padesát kilo, ale stalo se a její postava začíná připomínat Miládku o adventu. Děsím se jejích letních úletů, kdy pobíhá po bytě jen v plavkách. Zapíchnout a zavařit, stejně je to trapka.

Oběť roku – Hynek

Dobře ti tak, živils ji, kopuloval jsi s ní, byl jí věrnej, cos čekal.

Gay roku – Miky

Šestiletou nadvládu Henryho přerušil Miky, gratulace. Ať vám to s Borískem klape.

Událost roku – Smrt Cyrila

Původně měl žít, ale scénáristé měli v období únor až srpen okno a byli bez nápadů, tak ho nechali dvě stě dílů umírat. Škoda, Hejlová by si to zasloužila víc.

Omyl roku – Postava Romany

Proč? No a co, to, že kámoška herečka hladoví, ještě neznamená, že jí napíšeme zbytečnou postavu!

Nejlepší díl roku – 2. května, epizoda 2399

Nahá Monika! Víc netřeba dodávat. Škoda nahé Miládky, kterou jsme viděli na konci října, řada z nás ji bohužel před sebou vidí dodnes a nemůže to vytěsnit z paměti. Příště raději nahého Lumíra, fakt.

Nejočekávanější události roku 2014

Sex Peška a Amálie.

Další tři děti Libora se čtyřmi různými maminkami.

Vysněné silikony Miriam, které ocení v nebi Cyril, doufejme, že co nejdříve.

Miss Jana Doleželová v seriálu – Nova zatím mlží, ale Jana se určitě zamiluje do nejbohatší a zároveň nejhnusnější figury v Ulici.

Oslava rekordu Jitky Farské – někdy okolo poloviny května by měla mít tato postava miliontý nával namísto sexu s Oldou.

Pěkné svátky a Eliáš s vámi!

Související články

Další články