Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Chlupatá koule chce souložit s velkou zadnicí a co se sexu týče, má být ještě hůř...

Zdroj: Nova

Šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný glosuje každý pátek dění v Ulici, kterou sleduje jeho manželka… A on se po návratu z práce pokaždé nadšeně přidává…

A osmý den se Bůh na lidstvo tak nasral, že na něj seslal rodinu Maléřových ze Vsetína, a naše životy se navždy změnily ještě víc, než když do nich kdysi vstoupil druhý pilíř penzijního připojištění.

Marně jsem doufal, že přes Vánoce celou tuhle povedenou famílii někdo vyvraždí (u dětí se dvakrát ujistí, že fakt dodejchaly), kdepak, už je máme všechny v Praze a oni poznávají, že tady je všechno jinak, že se tu neobchoduje pomocí pazourků, máme tu počítače a lidé jako Simona a Rudolf tu mohou mít beztrestný sex!

Ano, touto nechutností bych asi začal. Já chápu, že i lidé jako Simona Pavlicová mají ve svobodné Evropě právo na nějaký ten sex, byť si o tom můžeme myslet svoje. Ale proboha, proč u toho musíme být tak blízko? Nejdřív se o tom pořád mluví, dobrá, divák Novy, který si pamatuje sex Hejlové s Peškem, vydrží hodně, ale ono na to pak dojde!!!

Nevpadnout do toho ta trubka Markéta s tím, že "je konec s Alešem", tak na to snad doopravdy došlo!!!

Proboha, vždyť je to rodinný seriál, koukají na to děti a já jsem estét. Opravdu musím vidět almaru Pavlu Tomicovou, jak sedí rozkročená na tom kdysikrasavci ze Sněženek a machrů a schyluje se... Ne, já to nevyslovím....

Následně vše při starém. Simona utíká do kadeřnictví a jen vejde, už z ní blbka Romana (pamatujete, jak se jí nesměl nikdo na nic ptát, když se to dotýkalo její privátní sféry) tahá rozumy. Bože, to je partička. Hele, já koukal i dnes a pořád mi nedá spát, jak mi Nova cpe tu jejich kopulaci a potom Markéta najde ty kondomy a... Proboha oni spolu budou mít opravdu sex, to je taková hrůza.

Když jsem byl malý, děda Mirek nás na chalupě vždycky odrazoval od lezení na půdu, že prý tam je Mulisák. A já se Mulisáka strašně, strašně bál. Ale toho sexu Simony a Rudolfa, toho se bojím mnohem, mnohem víc.

Co jsem komu udělal, no tak dobrá, trošku jsem solil Pohlreicha na eXtra a tehdy jsem ukradl v první třídě ty žvýkačky na náměstí v cukrárně a ano, každý den se budím s přesvědčením, že Ivana Gottová musí být demaskována, ale není toto až příliš krutý trest? Nebo má přijít ještě větší?

Jo, to mám na mysli tu obrovskou chlupatou kouli, co balí Jordánovou. Terezu jsem po Silvestru zpátky v Ulici fakt nečekal. Představoval jsem si, jak přes Vánoce sežere tunu cukroví a jen přijde do ateliéru, vezme si ji rejža stranou a vysvětlí jí, že ve formátu 16:9 už není pro její zadnici místo, a místo toho???

Jordánovou, o které každý příčetný čtenář mého díla ví, že bude nakonec s tím mladým fyzikářem, začne balit dvoumetrová rozcuchaná rádoby vtipná divnověc, a co vím, schyluje se k tomu samému, k čemu u Pavlicové... Proboha, vždyť ty dvě bytosti se nemohou vejít na obrazovku, ani když jsou zabírané zpovzdálí, natož zblízka.

Bože, co se to stalo s milovaným seriálem. Všechno je jinak. Neurotická Libuška definitivně odchází za horším, dnešní scéna s jejím odchodem mě... a já to neřeknu... anebo tak jo... ne, neřeknu... No dobře, trošku mě to dojalo, tahle hromádka neštěstí mi bude strašně chybět, ne tak jako pán Všehomíra Eliáš, ale bude.

Stejně je ten svět nespravedlivé místo k žití. Namísto toho, aby zničehonic pomřela celá rodina Maléřových a Simona s Rudolfem a kadeřnictví by zachvátila strašlivá epidemie z Afriky, tak odcházejí ti, které mám rád. Eliáš, Libuška, Miller, Brežněv...

A nahrazují je Maléřovi. Spisovně, a přesto zcela nesrozumitelně... Moment, moment, přerušuji Maléřovic famílii, víte, já u toho psaní koukám na dnešní Ulici a Pavlicová právě vešla s Rudolfem do bytu a já se bojím toho sexu... Bože, neeeeeee..... uaaaaaaaaaaaaaa..... pomoooooooc... oni se líbají..... Ježíši, oni už spolu..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Uf, už je to pryč. Takže Maléřovi se sžívají s Prahou a je to velká taškařice. Nejlepší je, jak mluví strašně spisovně a přitom jim není rozumět ani slovo. Znám to dobře z vlastního života (akorát že k tomu mluvím nespisovně), ale vážně si nejsem jistý, že ve Vsetíně mluví každý spisovnou češtinou a jen přijede do Prahy, mají ho všichni za někoho, kdo mluví finsky.

Co mě děsí, to je stupňování ekonomických témat. Doposud neustále spořila jen Maléřová, ale co jsem z ukázek pochopil, začíná dost spořit i robot. Kolik bude stát servis? Koupíme dceři notebook? Je levnější vlak, nebo vůz? Kristova noho, to jsem vážně nečekal, že se něco podělá a na ten notebook pro mladou nebude, takže se budou ve třídě smát, protože už jim o něm řekla, že dostane kompjútr a teď ho nedostane a bude se stydět za rozevřené sociální nůžky mezi ní a spolužačkami...

A bude ještě mnohem hůře. Chlupatá koule se bude sápat na velkou prdel. Olda kopne do zadku Petru a Adriana a začne hledat svého biologického otce.

Budu u toho každý den na stráži. A vy se mnou.

Ať žije Ulice!

Související články

Další články