Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ulice nabitá emocemi: Smrt oblíbené postavy, porod, dvě svatby a zákeřné intriky

Ulice nabitá emocemi: Smrt oblíbené postavy, porod, dvě svatby a zákeřné intriky
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 9 fotografií
ulice
Nekonečný seriál Ulice vstupuje v polovině srpna do své šestnácté sezóny. Na jaře 2020 se musela kvůli pandemii koronaviru udělat neplánovaná pauza. Diváky čeká plejáda emocí a příběhů. Vážná témata budou střídat témata šťastná a odlehčenější. Ulici čekají dvě svatby, narození dítěte, neočekávaná smrt a nové lásky.

Oblíbený divácký seriál Ulice se vrací na obrazovky už 17. srpna a děje šestnácté sezony seriálu těsně navážou na rozehrané příběhy z jara, proto Ulice odstartuje velmi netradičně Velikonočním pondělím. Během několika týdnů však dění v Ulici plynule přejde do současnosti, jak jsou lidé zvyklí.

Smrt a alkoholismus

Oblíbená postava Světlana náhle zemře a Lumírovi se zhroutí svět. Rázem zůstane na výchovu syna sám, ale to nebude jediný problém. Co všechno Lumír po manželčině smrti odhalí? Jak se na něm odchod milované ženy podepíše?

Přestože Blanka všem tvrdí, že s alkoholem nemá problém, opak je pravdou. Blanka začíná po láhvi s alkoholem sahat mnohem častěji, ale to její rodinné problémy neřeší. Může takhle vůbec zvládnout svůj vztah s Evženem, který je abstinujícím alkoholikem?

Alzheimer a vztahový trojúhelník

Rychle se zhoršující nemoc Zdeny Procházkové, se kterou se musí vyrovnat její milující dcera Magda, bude hodně silným tématem. Zdena se navíc už dřív rozhodla, že podstoupí na švýcarské klinice asistovanou sebevraždu, aby zvítězila nad Alzheimerovou nemocí.

U Maléřů bude také o rozruch postaráno. Veronika začíná podruhé vztah s Patrikem, Rozina se vdá a nevěrník Martin Maléř si sáhne na dno. Jak se vyvine jeho vztah s Šárkou? Budou nuceni řešit milostný trojúhelník?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy