Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ulice: Nabíječ SUCHÉ učitelky Terezy Jordánové je pořádný KUS! Takové nádobíčko jste ještě NEVIDĚLI!

+ Dalších 24 fotografií
Všechen zrak je nyní upřen na nejnovější postavu seriálu Ulice – Lorenza. Mladý Ital, který se jmenuje Cristiano Donati, má jistě co nabídnout. A to nejenom po herecké stránce. Ostatně o jeho přednostech se můžete přesvědčit sami.

Konečně se v seriálu Ulice začalo něco pořádného dít. Pohledný herec Cristiano Donati, který ztvárňuje Lorenza, vnesl do nekonečného seriálu svěží vánek. Je až k nevíře, že tohohle pohledného krasavce uhranula suchá a nudná učitelka Tereza Jordánová.

Vypadá to, že po boku žhavého Itala chytila druhý dech a konečně přestane být striktní a puntičkářskou frigidou. Lorenzo je sice v Ulici krátce, ale již si stihl získat tisíce fanynek. A není se čemu divit. Lorenzo je pořádný kus chlapa s hodně dobrou výbavičkou.

Cristiano Donati má vystudovanou vysokou školu, obor reklama a PR, ale zajímá ho hlavně herectví. Kromě herectví se věnuje ještě modelingu. Až ho uvidíte svlečeného do půl těla, tak pochopíte proč.

Uvidíme, jak dlouho se tato postava v seriálu zdrží. Ale jedno je jisté již nyní. Takového krasavce seriál Ulice ještě nezažil!

Související články

Další články