Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ulice na podzim: Rozina se bude vdávat a podváděná Veronika dostane Maléře na švestkové knedlíky

+ Dalších 16 fotografií
ULICE
Ulice se vysílá každý den celý rok s výjimkou víkendu a prázdnin. Diváci si budou muset počkat ještě měsíc a kousek, aby se zase mohli dívat na nekonečný seriál. Co si pro nás scénáristé nachystali? V Ulici to bude na podzim pěkně divoké, a to zejména u Maléřů. Kromě toho, že se bude muset Veronika Maléřová vídat s manželem Martinem Maléřem, který ji utekl za mladší číšnicí Šárkou, tak oba rodiče překvapí přítel jejich dcery Roziny se zajímavou novinou.

Na podzim se můžou těšit diváci nekonečného seriálu Ulice na pořádně peprné novinky. Scénáristé i režisér si uvědomují, že seriál TV Nova je velmi oblíbený. Takže je zřejmě, že i další díly budou točeny s velkou kreativitou a důrazem na atraktivitu. Ulice je pro Novu prostě jedním z klíčových počinů. Co diváky tedy čeká?

Zatímco ještě před půlrokem to vypadalo, že Rozina nebude mít čas na svého přítele Victora a pravděpodobně se rozejdou, tak nyní se snad bude vdávat. Během prázdnin zamilovaný pár odjel společně na dovolenou a po dvou měsících se vrací zpět domů. Veronika Maléřová se rozhodne, že uspořádá rodinnou sešlost, což ale znamená, že musí pozvat i svého manžela, který ji před nedávnem utekl za mladší číšnicí Šárkou.

Samozřejmě, že jí Martin vyhoví, aby rodina byla opět po delší době spolu. Veronika si neodpustí pár narážek na nevěrného manžela, které si Martin ale právem zaslouží. Tím, že bude ze sebe dělat ublíženého chudáka, nikomu nepomůže.

Veronika se chtěla blýsknout před dětmi a Victorem, ale tajně doufala, že oběd udělá největší dojem na Martina. Připravila ovocné knedlíky a tajně doufá, že na ně utáhne Martina zpět. Největší překvapením bude ale Victor, který požádá rodiče Roziny o její ruku. Ti jsou z toho ale hodně v šoku....

Související články

Další články