Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ulice, Modrý kód a teď Ordinace s manželkou: Takhle se změnil oslavenec Patrik Děrgel

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Všechno nejlepší
Narozeniny dnes slaví Patrik Děrgel (31), který spolu s manželkou Markétou Děrgelovou (32) válí v Ordinaci v růžové zahradě. Prožívají tam milostnou krizi, naštěstí ji ale nechávají pouze na televizní obrazovce. Herec a zpěvák prošel obrovskou proměnou. Pamatujete si ho z Ulice? Před sedmi lety vypadal jako jiný člověk!

Rodák z moravskoslezského Bohumína hraje spíš v divadle, ale i na televizních obrazovkách je stálicí. Patrika Děrgela si můžete pamatovat i z Kriminálky Anděl, pořádně na sebe upozornil nekonečné Ulici v roce 2013.

Jeho postava Vašek se motala kolem Anety Krejčíkové alias Gábiny Pumrové. Jejich příběh tehdy tvořil hlavní dějovou linku!

Změna vizáže

Ale čas letí jako voda a přes V.I.P. vraždy a Modrý kód se Děrgel dostal až k Ordinaci v růžové zahradě. Hraje tam dokonce po boku své ženy Markéty Děrgelové, kterou si vzal loni v létě. A za ty roky se změnil k nepoznání! Patrik je představitelem syna psychopatického primáře Leoše Máry (hraje ho Robert Jáškow) Dvojice prožívá velkou vztahovou krizi, naštěstí jen v seriálu.

Děrgel se objevil coby poradce hvězd i v populární show Tvoje tvář má známý hlas. Netají se dysgrafií a dyslexií. V roce 2016 se mu Markéta porodila syna Vavřince.

Související články

Další články