Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ulice je jedna velká králíkárna! Ale i mimo kameru umí plodit lásku!

Láska nebeská.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Seriál Ulice umí vždycky překvapit! Tentokrát se ale nejedná jen o příběh, který známe z televizních obrazovek. Tohle je skutečná láska dvou mladých a talentovaných lidí!

Seriál Ulice je jeden z nejstálejších a nejdelších seriálů v celé české televizní historii. Vystřídalo se v něm tolik herců a propletlo se navzájem tolik příběhů, že ani nemá cenu je tu do hloubky rozebírat!

A co vlastně přinesla samotným hercům? Skoro se už může zdát, že je seriál Ulice nejen na obrazovkách, ale i mimo ně jedna velká králíkárna! Kolik lidí se tam ve skutečnosti “sčuchlo”, přesně nevíme, ale o jedné nové žhavé dvojici víme stoprocentně! A ne, nebavíme se tu o lovestory mladé herečky Anny Kadeřávkové aneb Roziny Maléřové s jejím přítelem a ex kolegou z Ulice Johanem Mádrem!

Představitelka Viki Horákové Sabina Rojková je totiž až po uši zamilovaná do svého kolegy a dnes už přítele Vincenta Navrátila. Ten je spíše takovou novější postavou v Ulici, kde hraje roli studenta Tobiáše, který je až po uši zamilovaný do své učitelky češtiny!

Očividně má bratr Agáty Prachařové (31) (ta si v Ulici zahrála v roce 2008) mimo kamery naprosto opačný vkus a užívá si studentské lásky se svojí hereckou kolegyní. Tohle je tedy opravdu malý Hollywood, jen si pozměníme Brandgelinu na Sabvincent!

Související články

Další články