Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ulice: Ivana má posledních 24 hodin na svobodě! Víme, jak je stráví!

Poslední společné záběry Hany Maciuchové a Vilmy Cibulkové.
Zdroj: Nova

Situace v seriálové Ulici a u Hejlů je každým dnem vypjatější. Ale zítra bude konečně jasno v tom, kdo že zamordoval Kláru Peškovou, a byla to Ivana, a kdo říká, že ne, ten je chytrý jako modelka Nikol Moravcová (26).

Dnes to tedy bude pořádné maso před rozuzlením: Jardův advokát nevidí žádné rozumné východisko, Lenka musí zůstat až do porodu v nemocnici a labilní Ivaně ujíždějí nervy čím dál častěji. Po návštěvě Lenky se doma opět zhroutí – je paralyzovaná a nedokáže zajistit už ani základní chod domácnosti.

Miriam, která byla po celou dobu velmi silná, se vše snaží zachránit, ale dnes vše dopadne i na ni, a tak se Ivanino zhroucení vyostří v drsnou hádku. Co bude její příčinou a co všechno si při ní Ivana s Miriam vyčtou? A proč Ivana nakonec uteče z domu? Herecký koncert Hany Maciuchové a Vilmy Cibulkové si nenechte ujít dnes večer v Ulici, kde se bude účtovat. A zítra zatýkat a propouštět.

Související články

Další články