Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ULICE: Anička seřezala Bedřicha Lišku jako prašivou lišku! 10 důvodů, proč si to zasloužil

+ Další fotografie
Bedřich Liška si už dlouhou dobu zadělával na pořádný malér. Už kdysi měl pletky s krásnou blondýnkou, ke které se na chvíli přestěhoval. V tomhle případě ho vzala Anička na milost. Udělá to i tentokrát, když zjistí, že Bedřich čeká dítě s Jindrou? Tenhle chlap si zaslouží mnohem víc než jen pár facek!
  1. Bedřich měl do držky dostat vlastně už dávno. Zplodil dítě s feťačkou. Faktem je, že Frantova máma mu dala několik psychických facek.
  2. Nechápeme, proč Anička nedala Bédovi pár facek už tehdy, když dítě od HIV pozitivní narkomanky přitáhl domů a nutil Anče, ať mu dělá mámu.
  3. Anička je asexuální sluníčkářka. Nedivíme se, že Bedřich utekl za blondýnou, kterou hrála Lucie Benešová. Ta sexovala první ligu. Potom se ke škemravé Aničce vrátil, za což zaslouží pár facek.
  4. Pamatujete, jak se Skyler doma u Lišků producírovala jako malá šlapka jen v tangách? Nechápeme, že se nenechal Bedřich alespoň přeblafnout. Za to zaslouží pár facek.
  5. Nechápeme, že Bedřich nechal Aničku, aby se kamarádila s vyschlou batikářkou Helenou. Za to si zaslouží pár facek.
  6. Bedřich si pustil do života alkoholové monstrum jménem Jindřiška. Jako bigbít je bigbít, ale lézt s Jindrou do postele? Za to zaslouží pár facek.
  7. Opilý Bedřich Liška zbaštil karbanátky s marihuanou. Pak nepoužil kondom a stříkal jak fontána v Mariánských Lázních. No není to na pár facek?
  8. Hodný a naivní trouba Bedřich Liška není schopný zaplatit Jindře diskrétní potrat. Stačilo, aby se Jindra zamračila a Béda stáhl ocas.
  9. Béda není schopen vystěhovat Jindru z Ulice někam do Bulharska a nebo na Mars. Je otázkou, kdy to praskne. Ten chlap vypadá, jako že nemanželské mimčo řeší poprvé. Proč si nenajde na netu, jak to ustát? Místo toho hledá na Googlu inzeráty na bubeníka. Není to na pár facek?
  10. Sluníčkářka Anča se projeví jako naštvaná fúrie. Lišku seřeže jako prašivou lišku. Kdyby Béda měl dítě s Frantovou holkou Skyler, tak to mohlo zůstat celé tak nějak v rodině. Ale toto? To je opravdu na pár facek. Už to prostě ví celá Ulice.

Související články

Další články