Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Influencerka s českými kořeny prodává svoje větry ve sklenici. A zájem je velký!

Stepanka Matto: Influencerka s českými kořeny prodává svoje větry ve sklenici
Zdroj: Instagram stepankamatto
+ Dalších 6 fotografií
kuriozita

Influencerka Stepanka Matto (31) přišla s originálním způsobem, jak zpeněžit zájem o svoji osobu a navíc vyvolat poprask. Rozhodla se prodávat své větry ve sklenicích. Na sociálních sitích prozradila, že si kvůli tomu naordinovala i speciální výživu.

Zpeněžit se dá v dnešní době téměř všechno a lidé mají občas velmi podivné choutky. Dokazuje to americká influencerka Stepanka Matto, která se rozhodla prodávat svým fanouškům vlastní větry. Ano, čtete správně, za sklenici s vlastními větry si Stepanka účtuje celých 1000 dolarů (zhruba 22,5 tisíce korun).

Upravila si jídelníček

Kvůli tomu se mladá influencerka rozhodla přejít na zvláštní stravu složenou z fazolí, proteinového prášku, jogurtu a vajec. Stepanka tento svůj produkt ukazuje ve svých videích, kde mluví i o způsobu, jak ho vytvořila. Samotný proces, jak dostat větry do sklenice, však neukazuje, protože by jí pravděpodobně video zakázaly sociální sítě. Do sklenice také lepí okvětní plátky, které prý déle „drží vůni“.

O sklenice s tímto produktem je prý zájem. Jen za týden si měla Stepanka vydělat 50 tisíc dolarů (110 tisíc Kč). Někteří lidé na sociálních sítích jsou však poněkud skeptičtí ohledně toho, jak dokáže udržet tuto úroveň produkce.

Účastnice reality show s českými kořeny

Stepanka, která se zúčastnila americké reality show 90 dní do svatby (90 Day Fiance), má české kořeny. Spolu se svou matkou se přestěhovala do Spojených států z České republiky, když jí bylo pouhých 7 let. Zatímco se v té době snažila najít přátele, rychle našla útočiště v budování publika na online platformách, jako je YouTube. Poté, co její dědeček před lety zemřel, se Stepanka rozhodla, že stráví léto v České republice s rodinou.

V té době se zároveň zotavovala z nedávného relapsu aplastické anémie. "Babička mi každý týden nosila z hor borůvky a já jezdila na transfúze a odběry krve do nedalekého Frýdku-Místku a Ostravy," vzpomínala Stepanka na léto strávené v České republice. Podle svých slov byla vděčná za příležitost vrátit se do své vlasti. Na Instagramu napsala o své zkušenosti s místní krávou, které přezdívala Wellington.


Související články

Další články