Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ukrutný seznam klišé: 5 důvodů, proč se nekoukat na Českou Miss!

Michaela Maláčová a Zdeněk Bakala
Zdroj: Profimedia

Finále České Miss 2013 je za pár hodin a my vám dáváme pět sakra dobrých důvodů, proč se na něj nedívat.

1, Show bude plná klišé. Na jevišti se budou tutově promenádovat bezejmenní sponzoři, na které není, kromě jich samotných, nikdo zvědavý, ale všichni je musíme vytrpět, protože si za svou hvězdnou chvíli platí. Dále nás čeká nekonečné představování poroty, která taky nikoho nezajímá, až na to, jak vypadá těsně před smrtí Ornella Muti. A všichni vyhlašovatelé vítězek budou dělat „legraci“ při otevírání obálky.

2, Není komu fandit, je jedno, kdo to vyhraje. Neexistuje příčetný Čech, který by uměl z hlavy vyjmenovat poslední tři první vicemiss a předloňskou královnu krásy. Neví, kterou mezinárodní soutěž trefila Tereza Fajksová… Pamatuje si jenom, jak několik let byly soutěže krásy dvě, a tak musel registrovat ročně o tři až čtyři dívky více, a to se bavíme jen o vítězkách na bedně a zcela pomíjíme tupé stádo finalistek, které se snaží dále proniknout do lesklých časopisů. Večer opět vyhlásí další tři vítězky. Jedna získá titul Miss Earth, další Miss World a vítězka, kterou si vyberou sami diváci, získá titul Miss Universe. Kdo bude v pondělí na šichtě schopen všechny tři z hlavy vyjmenovat, je podle eXtra.cz „těžkej frajer“.

3, Libor Bouček je vynikající moderátor, ale kromě něj, tří cenťáků pudru na obličeji Ornelly Muti a exhibujícího Lea Beránka, který by mohl vtrhnout na jeviště a ničit ho jako tuhle v Roxy, se nebude na co koukat, scénář je každý rok přísně svázán se sponzory a korektní nudou. Nova nasazuje Hranaře… Jestli ono nebude lepší vypnout televizi úplně.

4, À propos, Beránek, pokud jdete na akci, najezte se raději dopředu.

5, Společensky to bude průser. Bude Bakala, Ornella Muti a pár dalších ksichtů. Ale nedorazí „Matka“ Štiková, čímž je akce degradovaná o tři levely níž. I když, překvapení prý chystá Gábina Partyšová, tak uvidíme.

Související články

Další články