Naše zástupkyně šéfredaktora se navrátila z Malediv, kde si válela šunky ve vedru s frontmanem NightWork, zatímco my tu museli psát o Míše Ochotské.

Agáta se dostavila včera po dvou volných pondělcích nechutně opálená: „Až mám pocit, že jsem to trochu přepískla, co?“ mrkla spiklenecky na sýrově bílé redaktorky a jala se chopit telefonního aparátu s číslem 725 869 538, kam jste jí, stejně jako každé pondělí ráno mezi desátou jedenáctou, volali svá trápení.

A opět jste se toho nebáli. Agáta odmítla tři nabídky k sexu od kluků, jeden návrh od holky a pak jeden od někoho, kdo zněl jako holka, ale zřejmě to byl kluk. Hned po sexu byl dalším ústředním tématem Kuba Prachař, přítel Agáty a velký fanda našeho webu a bulvárního tisku vůbec. „Udělali jste si tam miminko?“, „Rozpadá se NightWork?“, „Necháš mi ho, až ho opustíš?“ Takové a další podobné dotazy nenechaly Agátu chvíli v klidu.

Drobný vzruch do redakce přinesla i nabídka kvalitního porna, kterou Agátě volal sběratel z Humpolce, který se hodně divil, že Agáta má teď tak kvalitní sexuální život, že nemá na další prasárničky čas.

Na závěr telefonní session ji ještě pobavil čtenář, který nabízel informace o tom, s kým je těhotná Šárka Cojocarová (24). Nejdřív jsme s Agátou dlouho vzpomínali, kdo je Cojocaru…, a pak se půl hodiny smáli, když se ukázalo, že dotyčný chce za informaci peníze.

Tak zase příští pondělí, Agáto a pornomaniaci…