Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ukrajinská modelka s monstrózními prsy je dle Ruska nejkrásnější přirozená žena! Rusové ji využívají k propagandě!

Ukrajinská monstrózní prsa už patří také Rusům.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Rusko a Ukrajina jsou už nějakou dobu v mediální propagandistické válce, ale tohle nejspíše nečekal nikdo.

Rusko teď zvolilo modelku z ukrajinského Krymu jako nejkrásnější ruskou ženu s přirozenou krásou. Jednak tím oficiálně řekli, že Krym je definitivně jejich, a pak také fikaně provokují ukrajinskou stranu. A v hlavní roli je žena s obrovskými prsy.

Jmenuje se Maria Zarring, má přírodní prsa velikosti 34K a ukrajinští komentátoři její zvolení nejkrásnější ruskou ženou označují jako „provokaci“, která má ponížit Ukrajince. Někteří navíc naznačují, že ta její prsa zase tak přírodní nejsou.

Kyjevská odbornice na krásu Oksana Melnyk například napsala: „Moskva se tak směje Ukrajině, když si přisvojuje naše dívky. A mluví o ní jako o přírodní kráse, i když není přírodní ani trošku.“

Co na to všechno říká samotná Maria Zarring? „O politiku se vůbec nezajímám. Jsem pyšná na svá prsa, jsem pyšná na své tělo a pyšná na svůj život a na svou domovinu.“ Tou domovinou asi myslí Rusko, protože teď už žije delší dobu v Moskvě. Původně pracovala v marketingu, ale práce se vzdala, když v roce 2011 vyhrála v televizi soutěž Miss mokré tričko. Poté se z ní stala modelka.

Související články

Další články