Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ukrajinka ostře setřela Bílou, Davida a Vondráčkovou: Patří k užitečným idiotům!

Zpěvačky s oblibou vystupují s Alexandrovci, ale tím prý podporují
ruské zločiny.
Zdroj: Profimedia.cz
Ukrajinská dívka žijící v Praze, Ivanka Illyenková, se rozhodla promluvit a vzkázat všem příznivcům ruského armádního sboru Alexandrovci, co si o nich myslí. Nit suchou nenechala ani na známých zpěvačkách, kteří s nimi vystupovaly. Co ve svém příspěvku nazvaném "Zpívající zbraň" vlastně chtěla vzkázat?

Ukrajinka Ivanka nedokáže pochopit, jak v Česku můžeme opěvovat někoho, kdo je podle ní krvelačný a zákeřný, že si nás svou přetvářkou získal, ale pravda je někde jinde.

„Jsem si naprosto vědoma, že nemůžu poroučet českým občanům, zda mají nebo naopak nemají vítat Alexandrovce. Ale jako Ukrajinka se můžu přece s českými kamarády podělit o zkušenost. Zkuste si na okamžik představit, že jednoho krásného dne na vaše území, třeba pro začátek do Karlových Varů, přijdou jakýsi ‚zelení mužíci‘, budou ozbrojení a řeknou, že přišli chránit ruskojazyčné občany. A pak tam taky zůstanou. Třeba navždy, kdo ví… Někoho z vašich krajanů zabijí. Někdo zmizí beze stopy. Třeba váš bývalý spolubydlící Jarda, co vyvěsil z okna českou vlajku – další den se po něm slehla zem. Rodina ho hledá dodnes,“ prozradila Svobodnému Fóru Ivanka.

A pak se pustila i do našich nejslavnějších umělců, jako je Lucie Bílá (49) či Helena Vondráčková (68). Nedokáže pochopit, proč ten sbor tak propagují a ještě s ním s úsměvem na rtech zpívají.

„Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Petr Malásek, Michaela Nosková, Michal David, Eva Urbanová, Ilona Csáková ani Pavlína Filipovská si můj vzkaz nejspíš nepřečtou, ale třeba si ho přečtou jejich obdivovatelé. Netuším, komu z těchto kumštýřů jde více o peníze, komu o slávu a komu o návrat minulého režimu. A kdo je prostě jen užitečný idiot,“ nebrala si Ukrajinka servítky a pokračovala ve své pravdě.

„Takže nakonec všichni čeští umělci svým postojem podporují válečné zločiny Ruska a současnou okupaci Gruzie, Moldovy a Ukrajiny,“ dodala naštvaně.

Co si z toho zpěvačky a zpěváci vezmou, opravdu netušíme, ale asi lze předpokládat, že najednou určitě nezačnou zbrojit proti Alexandrovcům a nepřestanou s nimi vystupovat.

Související články

Další články