Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ukradli nám řízky z deky! Češi prosili o pomoc policii, Slovensko řve smíchy

Češi nahlásili krádež řízků.
Zdroj: Policie SR
Kuriózní případ se odehrál na Slovensku, kde jeden manželský pár z Česka nahlásil ztrátu řízků. Na koupališti v Nitře jim prý někdo nepozorovaně ukradl oběd. Policisté lidem často radí, ať si ve veřejných prostorech hlídají své věci, ale mají tím na mysli spíše doklady a osobní věci. Že někdo nahlásí krádež jídla, jistě nikdo nečekal.

Je jasné, že během letní sezony si musíte hlídat věci a policie na to často upozorňuje. Obzvláště na pozoru byste se měli mít na veřejnosti, kde je hodně lidí. Přesně tímto způsobem informovali návštěvníky koupaliště v Podhájskej tamní policisté.

"Během preventivní akce policisté řešili i velmi kuriózní případ krádeže oběda. Manželský pár oznámil, že jim někdo ukradl z deky řízky, které si přinesli k obědu. Stalo se to v době, kdy byli v bazénu," píše se ve zprávě.

Případu krádeže oběda se směje skutečně celé Slovensko a vlna posměšných komentářů na sebe nenechala dlouho čekat. "Mě už to ani nepřekvapuje, že zmizelé řízky jsou schopni s policajty řešit naši čeští bratři" nebo "Češi bez řízků? Podle mě mají hlad dodnes". Zdá se, že právě čeští bratři si u našich sousedů utrhli pěknou ostudu. O tom, jak byl případ nakonec vyřešen, tisková zpráva neinformuje.

Související články

Další články