Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ukradené rodinné dědictví: Bratr Agáty Hanychové Navrátil hledá slečnu s flétnou

Bratr Agáty Hanychové: Cyril Navrátil hledá slečnu s flétnou
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Krádež

Mladší bratr Agáty Hanychové (37) Cyril Navrátil (32) řeší nemilou věc. V březnu půjčil jisté ukrajinské dívce příčnou flétnu na koncert, ovšem od té doby s ním slečna nekomunikuje a s flétnou ani nevystoupila. Na Instagramu proto prosí o pomoc.

Pro dobrotu na žebrotu. Alespoň to si v současné chvíli musí myslet Cyril Navrátil, mladší bratr Agáty Hanychové. Byla mu totiž odcizena rodinná příčná flétna, a to se jen snažil udělat dobrý skutek.

„Znáte tuto slečnu? Dne 31. 3. jsem jí půjčil rodinnou příčnou flétnu na koncert pro ukrajinské vojáky. Na koncert nedorazila. Od té doby se vyhýbá setkání,“ napsal Cyril na Instagram, kam připojil i fotografii dívky.

K fotografii ještě dopsal: Hledá se pro držení cizího majetku! Děkuji za sdílení. Lepší než liky. Ty jsou jako gratulace k lupu?“ zeptal se řečnicky svých sledujících. Po několika minutách svůj status ještě doplnil o novou informaci. "Komunikuje. Ale odmítá flétnu přinést do Divadla Broadway. Včera jsem na ni čekal 30 minut na místě, které jsem den předem navrhl."

Agáta Hanychová ve stories na svém Instagramu také sdílela její fotografii. Ta však momentálně zažívá asi nejlepší období svého života. Společně se svým objevem Jaromírem Soukupem obrážejí jednu dovolenkovou destinaci za druhou.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy