Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ukončete zimu stylově: Vyhrajte "placatku" vodky Amundsen a další dárkové předměty

Zdroj: Amundsen
Soutěž
Zima pomalu končí a vy máte poslední šanci si ji užít na plné pecky. Nejen, že díky nové stylové "placatce" šestkrát destilované vodky Amundsen se zahřejte, ale s dalšími dárkovými předměty, které můžete vyhrát, si užijete i spoustu legrace.

Oblíbená značka prémiové vodky Amundsen uvádí na trh svou legendární 6x destilovanou vodku ve zcela novém provedení. Moderní design „placatky“ je nejen vizuálně zajímavý a originální, ale i velmi praktický. A vy ji nyní můžete vyhrát! A nejen ji, také zimní vychytávky jako rukavice, lopatu na sáňkování či stylové sluneční brýle a nákrčník.

Tuto vodku si vychutnejte všemi ŠESTI smysly. Nechte do svého nitra prostoupit pocit nekonečné radosti a odhalte svůj šestý smysl vnímání rozkoše. Smysl, který se neobejde bez pozitivní síly vašich přátel a magnetizující přitažlivosti křišťálově čisté, výjimečně jemné vodky Amundsen.

Abyste si s vyhranou „placatkou“ Amundsenky věděli rady, přinášíme vám recepty na dva dokonalé drinky, se kterými si zpříjemníte každý výlet do přírody.

Amundsen lemonade

Nejprve naplňte sklenici ledem. Poté přilijte 40 ml vodky Amundsen a dolijte malinovým sirupem a sodou. Na závěr ozdobte snítkou máty.

Amundsen juice

Další z magických drinků je Amundsen Juice. Naplňte sklenici ledem, přilijte 40 ml vodky Amundsen a dolijte brusinkovým džusem. Ozdobte plátkem limetky.

Jak soutěžit

Tři z vás mohou vyhrát balíček, který obsahuje právě designovou „placatku“ vodky Amundsen a další komerční předměty, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku:

Jaký šestý smysl vám přináší konzumace vodky Amundsen?

A: hmat

B: chuť

C: vnímání rozkoše

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@extra.cz a do předmětu napište: Vodka Amundsen. Soutěžit můžete od 26.2.2021 do 5.3.2021. Vyhrává 6., 36. a 66. správná odpověď.

Soutěže se smí účastnit jen osoby starší 18ti let.

Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články