Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ukazuje ass, já slintám jak pes: Nestydatá Kafuu s lascivní písní Hafo doslova trhá rekordy

Kafuu: Její bizarní píseň Hafo trhá rekordy
Zdroj: Se souhlasem Anna Hamannová
+ Dalších 6 fotografií
Virál

Na první příčce trendů českého YouTube se momentálně nachází song Hafo v podání interpreta Franka Wilda a influencerky Anny Hamannové, známé jako Kafuu. Píseň, v jejímž videoklipu se tahle známá blondýnka objevuje v lascivní roli psa či při obscénních postelových hrátkách, doslova trhá nejen rekordy, ale i uši. Lidé totiž mluví o největším bizáru českého internetu: “Tohle je přesně ten důvod, kdy už to chci ukončit,” píší. Ohromné počty zhlédnutí však nadále rostou a tvůrci mohou slavit úspěch. 

Influencerka Anna Hamannová moc dobře ví, jak na sebe upoutat pozornost. Tahle mladičká blondýnka, mimo jiné expřítelkyně Adama Kajumiho, si totiž v poslední době připravila pro své fanoušky jedno překvapení za druhým.

Kafuu ovládla český YouTube

Není to tak dávno, co šokovala, když začala tvořit provokativní obsah na platformu OnlyFans, společně s čímž přišla také přezdívka Kafuu. Většinu erotického obsahu si musíte předplatit na zmiňované platformě, ale čas od času zveřejní menší peprnou ochutnávku třeba i na Instagram. A nebo na YouTube, jako právě nyní.

Nejbizarnější song Česka trhá rekordy

Anna totiž spojila síly s interpretem, který si říká Frank Wild a společně vytvořili song s názvem Kafuu. I když lidé mluví doslova o největším bizáru českého internetu, právě tahle píseň doslova trhá rekordy a momentálně se nachází na nejvyšší příčce trendů. Ve videoklipu se influencerka objevuje v obojku v roli psa s vyplazeným jazykem leze po čtyřech a objevuje se v nechutných postelových scénkách. “Tohle je přesně ten důvod, kdy to chci ukončit” nebo “To je bizár století tohle”, píší lidé.

Jako drsná Barbie bez kalhotek

Někteří zase influencerku označují za moderní Barbie v pornoverzi. V klipu si totiž také sundává kalhotky a nasazuje je interpretovi na hlavu. "Jsem tak sladká, chce mě lízat jak cukrovou vatu. Když slintáme v posteli, říkáme tomu papu. Nediv se, že ukazuju zadek, že tak hafu," zní například v písni, která má za 2 dny téměř 300 tisíc zhlédnutí. "Ukazuje ass, já slintám jak pes," prozpěvuje si Frank.

Bez povšimnutí tento virální trhák nenechaly ani reakční kanály - okamžitě zareagoval například známý youtuber Vidrail, který natočil video s názvem "Kafuu a prokletý song". "Tohle je přesně jeden z těch důvodů, proč si myslím, že lidská evoluce byla chyba. Měli jsme prostě zůstat ještěři ve vodě," směje se.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy