Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Ukažte je! ANDULA a Dara Rolins provokují fanoušky na plné pecičky

Ukažte je! ANDULA a Dara Rolins provokují fanoušky na plné pecičky
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
svoboda
Po dlouhé zimě udeřilo léto naplno, teploty bývají už dokonce i tropické, a to vyzvalo slavné ženy k tomu, aby odhodily nejen stud, ale i podprsenky. Se svými poklady na volno si vyšly ven například Dara Rolins (46) či A.N.D.U.L.A (28). Rozhodně se nemají za co stydět a není pochyb, že se k nim další a další celebrity budou už jen přidávat.

Slavné ženy jsou důkazem toho, že něžné pohlaví skutečně zvládá víc věcí najednou. Zatímco vítají léto a teplo, loučí se se svými podprsenkami. Pod tričky tak nyní bez jakéhokoliv studu ukazují poklady, které ještě před pár týdny schovávaly pod zimními bundami.

O Daře Rolins a A.N.D.U.L.E se nedá říct, že by jim chyběla soudnost. Jejich poprsí je naprosto výstavní, a tak není divu, že se nebojí vyjít ven i bez toho, aby ho jakkoliv podpíraly. Daře táhne na 50, i přesto má však dokonalá prsa, která rozhodně drží tam, kde mají být. A.N.D.U.L.A na druhou stranu je sice o dost mladší, nicméně má doma ani ne půlroční miminko a tvar jejích prsou je o to obdivuhodnější.

Kdo se k dámám ještě přidá? Mohla by i Jennifer Aniston, která se bez podprsenky často objevovala v seriálu Přátelé. I její poklady jsou totiž vzhledem k jejímu věku stále výstavní.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy