Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ukázky sexy fotek z hanbatého filmu, kvůli kterému chce Kim Čong-un zničit Ameriku! Kráskami se to tam hemží!

Kim Čong-un z toho dostane infarkt.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Nová komedie s názvem Interview, která si dělá srandu z komunistického diktátora Kim Čong-una, je plná nahých sexy roštěnek!

Kvůli zesměšňujícímu snímku má USA s KLDR velké diplomatické třenice a jako vždy Kim Čong-un vyhrožoval bombami a raketami, pokud film půjde do kin. Nebylo mu to však nic platné. Americká premiéra se uskutečnila na Boží hod, sice jen v malých kinech, ale přece.

Film pojednává o dvou mladících, kteří úspěšně vedou jednu televizní show o celebritách a dozví se, že jejich fanouškem je i proslulý severokorejský diktátor Kim Čong-un. Rozhodnou se využít příležitost a jet do Severní Korey trochu Kima vyzpovídat a ukázat, že jsou i seriózní novináři. Vše se ale obrátí, když se o jejich cestě dozví CIA, která jim nařídí diktátora zabít.

Jak můžete vidět v naší galerii, ve filmu je nošení podprsenek zakázáno a nahými Korejkami se to tam jenom hemží. Nevíme, jak vy, ale my tento snímek musíme vidět!

Související články

Další články