Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ukáže se znova! Agáta Prachařová prozradila, kdo ji k tomu povzbuzuje

Agáta se kritice směje.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Je to jen pár dnů zpět, kdy si Agáta Prachařová (34) po delší pauze stoupla na módní molo a předvedla promenádu v plavkách. Ozvali se někteří lidé s kritickými komentáři, zda neztratila soudnost. Jenže Agáta je má lidově řečeno na salámu... Naopak se těší obrovské přízni nejen vrstevnic s dítětem, které jí vstoje za její odvahu tleskají!

Bývalá rebelka redakci eXtra.cz exkluzivně prozradila, že nejprve myslela, že kritiku neustojí, ale šlo jen o chvilkovou reakci. Naopak! Po kritice kvůli tomu, že v plavkách ukázala podle některých povislý zadek i prsa, se totiž začaly hojně ozývat maminky, které mají jeden či dva a více porodů za sebou. A moc dobře vědí, že shodit 20 kilogramů a vyladit si postavu nejde mávnutím kouzelného proutku, ale vyžaduje to čas.

Agátě, která je dvojnásobnou maminkou, se podle nich povedl naopak majstrštyk, když nejenže shodila přes 20 kilogramů, ale ještě změnila stravu, věnuje se dětem a maká na sobě každý den. Na modelingové molo rozhodně patří!

„Ozvalo se mi neskutečné množství maminek s dětmi, že mi drží palce a že jsem je inspirovala. Číst to bylo hrozně příjemné a naopak ony mi svou vírou ve mě dodaly sílu. Teď makám ještě víc a děkuji jim za to, že samy vědí, že to není nic jednoduchého,“ svěřila redakci eXtra.cz Agáta, která prozradila i to, že kritiku lidí hází za hlavu a že v létě má v plánu předvádět svou postavu v plavkách na zahradě. „To mi nikdo nevezme,“ dodala s úsměvem.

Související články

Další články