Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ukáže Berenika Kohoutová znovu své obří poklady? Kvůli tomuhle by mohla…

Berenika má parádní poklady… Muži z nich šílí.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 18 fotografií
Měla by je ukazovat častěji! To vyplývá z reakcí lidí, kteří spatřili bujné poklady zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové (27). Odhalila je v průsvitném zeleném svetříku bez podprsenky a ještě k tomu pořádně zpocené... Jenže teď za tuhle podívanou sklízí jen samá pochvalná slova.

Co dříve bylo nemístné, po tom dnes lidé touží jako pořádně hladoví. A zejména pánové mohli na hrudníku Kohoutové nechat oči, když si ve svetrotričku vyrazila do společnosti. Jenže si nevzala podprsenku a její mocné trojky se pyšně ukázaly světu. Navíc se přitom zpotily tak, že kráska měla fleky od potu nejen pod svou chloubou, ale i v podpaží.

Jenže jak se zdá, nikomu to moc nevadí. Její prsa se rozhodně zařadila k těm, která mají pánové rádi a v komentářích jí unisono vzkazují, aby svou dominantu vystavovala častěji. Není to ale poprvé, kdy své parádní trojky předvedla v plné kráse. Dcera spisovatelky Ireny Obermannové (56) si v minulosti zahrála v dramatu Nepravděpodobná romance, kde se pochlubila tím, čím ji příroda obdařila.

I když se Berenika nechala v minulosti slyšet, že čím je starší, tím větší má s filmovou nahotou problém, poptávka po jejích pokladech je neskutečná. Možná by si to měla nakonec rozmyslet. Skrývat hříšný hrudník by totiž byla škoda. Mnohým se líbí.

Související články

Další články