Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Ukázali hnízdečko lásky: Takhle dnes bydlí Iva (18) a Marian (46) z Výměny!

+ Dalších 13 fotografií
v novém
Věkově vzdálený manželský pár Iva (18) a Marian (46), který znáte ze značně kontroverzního dílu Výměny manželek, mají za sebou druhé stěhování. Nedávno zveřejnili pár snímků, kdy odhalili svůj domov. A mnozí designeři by tleskali, protože hráškově zelené stěny v jejich jídelně jsou aktuálně hodně trendy...

Značně věkově vzdálení manželé zažívají velmi bouřlivé období. Nejprve se ze svého původního bytu v Semilech přestěhovali do nedalekého Trutnova, kde pobyli pouhých 14 dnů, teď jsou v 3+1 a užívají si nového domova.

I když jsou v novém, problémy se jim nevyhnuly. „Jsou tu stará okna, takže tu je velká zima,“ přiznal eXtra.cz Marian, který se těší, až se počasí ustálí na vyšších teplotách a slunce jim vyšle do oken jarní paprsky.

Podívejte se do galerie na hnízdečko lásky Ivy a Mariana, kteří v novém krásném bytě vychovávají své dvě milované děti – Dominiku a Anetku.

Mohlo by vás zajímat

Další články