Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ukázala zranění: Týnuš se krásně hojí popáleniny. Trápí ji jen rozchod s přítelem

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
léčba
Je tomu už více než rok, co youtuberka Týnuš Třešničková (23) přišla při výbuchu v restauraci v Istanbulu k ošklivým popáleninám v oblasti paží, dekoltu, krku a obličeje. Ohnivý incident ji na několik měsíců upoutal na nemocniční lůžko téměř 2 tisíce kilometrů od rodiny. Incident odnesly nejvíce její ruce... Teď se ale ukazuje, že léčba je poměrně úspěšná i přesto, že je dlouhá. Krásná youtuberka tak má radost, snad je jí jen smutno, že ji před dvěma měsíci opustil přítel Viktor Hajíček.

Lékaři v turecké nemocnici udělali vše proto, aby se Týnuš vrátila domů skoro v takovém stavu, v jakém na dovolenou do exotického ráje odjela. Po několika měsících strávených na lůžku se Třešničková vrátila domů, ale přes veškerou snahu lékařů si z Turecka památky na nešťastný incident odvezla...

„Nedávno jsem byla na estetickém zákroku a vůbec nic jsem vám o tom neřekla, kromě toho, že jdeme pomoct zahojit ty jizvičky. Nechtěla jsem o tom mluvit bezprostředně po zákroku, protože jeho výsledky jsou vidět až po nějakém čase. Teď už jsou to 3 týdny, co jsem to podstoupila a myslím si, že je správný čas o tom promluvit, protože i vy, i lidé z mého okolí, si všímáte, že vypadám líp,“ řekla nedávno Týnuš svým fanouškům a jak se zdá, účinky léčby jsou den ode dne lepší.

Aktuálně to vypadá, že Týnuš se už brzy zbaví následků popálené kůže. Starost jí snad teď může dělat jen to, že expartner Viktor Hajíček se s ní rozešel a našel si novou partnerku. „Vyprchalo to… Roli sehrálo odloučení, ale jsme kamarádi, tím to hasne,“ prozradil eXtra.cz Hajíček a potvrdil, že se s Týnuš nadále setkávají. „Ona pro mě pracuje, takže se s ní stejně vídám,“ řekl podnikatel, který má už novou partnerku - vicemiss Miss Face 2016 Alici Činčurovou.

Týnuš ale moc dobře ví, že ten pravý na ni někde čeká. A pro něj se aktuálně snaží být zase krásná, jako tomu bylo před tím, než se jí stala osudná nehoda. Držme jí palce.

Související články

Další články