Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ukázala všem MasterChefa: Verešová u plotny vytvořila jídlo, které je lepší než to vaše

Zdroj: archiv Andrea Verešová
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Modelka Andrea Verešová (39) je rozený talent. Navic teď všem dokázala, že kdyby ji neživilo její dokonalé tělo, mohla by pracovat jako šéfkuchařka v nějaké lepší restauraci, případně by mohla být porotkyní v kulinářské soutěži MasterChef.

Jestli si někdo o krásce myslel, že jediné, co umí, je chodit po modelingovém molu a nakrucovat se před objektivem fotoaparátu, tak se hodně spletl. Andrea totiž umí kouzlit s potravinami...

"Ptali jste se mě na recept na špízy z masa a zeleniny, tak vám ho prozradím. Je to relativně jednoduché. Doporučuji, abyste si dopředu nakrájeli všechnu zeleninu, maso a uzenou šunku napichujete na špejli. V marinádě nechávám jeden den všechno naložené. Připravuji ji z olivového oleje, soli, koření, trochy hořčice, medu a piva. Pivo je skvělé, dodá tomu takovou zvláštní chuť. Naložené špízy potom smažíme, dusíme asi 10 minut. Jsou fantastické samostatně, kdo chce, může k tomu přidat kaši nebo chleba," popsala svou gastrojízdu Andrea Verešová, o které mnozí doposud netušili, že umí vařit.

Jenže Andrea je žena, která umí lidi překvapit Takže se nejen pochlubila skvělým receptem, ale i krásným servírováním. Jak gastrovýtvor z kuchyně sympatické modelky vypadá, se podívejte do galerie.

Související články

Další články